آنباکسینگ آسمادوس مینیکین ریبورن

بازگشت به نوشته‌ها
آنباکسینگ آسمادوس مینیکین ریبورن

آنباکسینگ آسمادوس مینیکین ریبورن

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

آنباکسینگ آسمادوس مینیکین ریبورن

 آنباکسینگ آسمادوس مینیکین ریبورن  168 وات (asMODus Minikin Reborn 168W) محصولی از کشور امریکا است و از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های سری Minikin کمپانی asMODus به شمار می رود. این دستگاه دارای ظاهری مناسب و زیبا، صفحه نمایش لمسی و 4 حالت متفاوت ویپینگ است. این دستگاه به خاطر وجود چیپست GX-168-HT، عملکرد بسیار فوق العاده ای دارد و حداکثر توان آن 168 وات است. این دستگاه در ساختار شبیه به Minikin Boost است و تنها بخش هایی از آن ارتقا یافته است، مانند درب باتری که به شکل مغناطیسی بسته میشود و عملکرد بهتر و زیبایی بیشتری دارد. به طور کلی سایز این دستگاه از Minikin Boost بزرگتر شده است و این مسئله موجب پشتیبانی از اتومایزر های 25 میلی متری و صفحه نمایش OLED بزرگتر شده است. این صفحه نمایش با دیتای از پیش تنظیم شده کار می کند، لمسی است و در عملکرد بسیار سریع و خوب است.

 آنباکسینگ آسمادوس مینیکین ریبورن مشاهده میکنیم که چیپست GX-168-HT صفحه نمایش این دستگاه را از لحاظ عملکرد شبیه به صفحه نمایش ماد Minikin 2 کرده است. به علاوه، این دستگاه دارای 4 حالت است که شامل حالت تنظیم توان (Wattage Mode)، حالت Curve (حالتی که در آن قادر به تنظیم و تغییر توان کویل در 0.5 یا 1 ثانیه در هر فاصله ی 5 یا 10 ثانیه ای هنگام ویپینگ هستید)، حالت کنترل دما،  TCR(ضریب دمایی مقاومت) و TFR (ضریب تغییرات مقاومت برحسب دما) میشود. برای دسترسی به قسمت تغییر حالت ویپینگ ابتدا دستگاه خود را باز کنید، وارد بخش Power شوید، گزینه ی Mode را لمس کنید و حالت مورد نظرتان را انتخاب کنید.

باکس ماد اسمادوس مینیکین ریبورن در صورت کم شارژ بودن دستگاه به شما اخطار میدهد. Minikin Reborn  از باتری دوگانه ی مدل 18650 پشتیبانی می کند که باید به طور جداگانه خریداری شود.

همانطور که در آنباکسینگ آسمادوس مینیکین ریبورن مشاه کردیم این است که به شما این اجازه را می دهد تا به چندین روش مختلف آن را باز (Unlock) کنید: اولین راه این است که انگشت خود ا در صفحه نمایش لمسی به سمت پایین بکشید، دومین روش این است که 3 بار دکمه ی فایرینگ را فشار دهید و سومین روش انجام دو روش قبلی به طور همزمان است. برای دسترسی به انتخاب یکی از این روش ها ابتدا دستگاهتان را باز کنید سپس قسمت Power را لمس کنید سپس وارد قسمت Setup شوید و از آنجا یکی از روش های M1/M2/M3 را انتخاب کنید.

ویژگی های ویپ مینی کین ریبورن آسامدوس :

 

 • محدوده توان خروجی: 5 تا 168 وات
 • حداکثر ولتاژ خروجی: 7.5 ولت
 • محدوده دما: 212 تا 572 درجه ی فارنهایت
 • حداقل مقاومت اتومایزر: 0.1 اهم
 • پشتیبانی از عناصر گرمایشی نیکل Ni200، تیتانیوم و SS304/316/317
 • دارای چیپست GX-168-HT
 • دارای 4 حالت: Power Mode، Curve Mode، TCR و TFR
 • دارای سیستم محافظتی در صورت اتصال کوتاه، ولتاژ کم و مقاومت کم
 • قابل تطبیق با باتری های دوگانه ی 18650 (باید جداگانه خریداری شود)
 • دارای پورت MicroUSB برای شارژ شدن
 • رابط 510

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید ویپ همراه با خدمات پس از فروش و  تنها نماینده رسمی شرکت گیک ویپ در ایران  می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

www.geekvape.com/partners/

1 دیدگاه

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×