سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می کنند !!

بازگشت به نوشته‌ها
سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می کنند

سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می کنند !!

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

لیست سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می‌کنند

لیست سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می کنند و اطلاعات مربوط به این افراد را قصد داریم در این مقاله مورد بررسی قرار دهیم. همانطور که می‌دانید، سلبریتی‌ها جدا از شهرت بسیار زیاد خود، حواشی مختلفی نیز در زندگی این افراد وجود دارد. بسیاری از این افراد، عادات خاصی داشته و مشخصه‌های مختلفی را در زندگی خود دارند. استفاده از ویپ یکی از عاداتی است که بسیاری از سلبریتی‌های معروف در زمینه‌های مختلف آن را امتحان می‌کنند. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا نام چندتن از مشهورترین سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می کنند را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می کنند :

سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می کنند :


جانی دپ (Johnny Depp)


همه ما بدون شک جانی دپ ستاره مشهور سینمای هالیوود را با اثرهای ماندگار خود مانند سری فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب یا توریست می‌شناسیم. این ستاره مشهور که در چندی پیش با همسر خود یعنی امبر هرد دچار مشکلات مختلف شده بود، دارای عادات خاص خود است. استفاده از ویپ یکی از عاداتی است که این شخصیت مشهور دنیای هالیوود از گذشته تا به امروز آن را ترک نکرده است. وی حتی در فیلم توریست (“The Tourist”) نیز از ویپ استفاده کرد. در سکانس حضور جانی دپ در قطار وی از ویپ استفاده کرد. وی با حرکات و رفتارهای منحصر به فرد خود همیشه توانسته به میزان بسیار زیادی طرفداران و منتقدان خود را تحت تاثیر قرار دهد؛ این بار وی نیز با استفاده از ویپ خاص و مورد علاقه خود بار دیگر توانست حجم بسیار زیادی از توجهات را به سمت خود جلب کند. او یک بازیگر و سوپراستار تمام عیار است.

لیوناردو دی کاپریو (Leonardo DiCaprio)

این شخصیت بزرگ هالیوودی دیگر نیازی به معرفی ندارد. بازیگر مشهور فیلم جنجالی گرگ وال استریت چندی پیش در مراسم SAG در حین ویپینگ دیده شده است. به نظر می‌رسد این بازیگر خوشتیپ از ویپر MVP 2.0 که به آن KangerTech AeroTank Mega متصل شده است، استفاده می‌کند. جدا از این موارد، سوپراستار داستان ما که در قیلم‌هایی همانند “The Revenant” ایفای نقش کرده، از نمونه‌های مختلفی از ویپر استفاده کرده است. او با استفاده از ویپر هیچ مشکلی نداشته و در مکان‌های عمومی مانند رستوران‌های شیک واقع در نیویورک نیز در حال استفاده از ویپر دیده شده است.

کیتی پری (Katy Perry)

یکی دیگر از چهره‌های مشهور آمریکایی که در شاخه‌های مختلف مانند خوانندگی، نوازندگی و یا حتی برنامه‌های استعدادیابی همیشه طرفداران و منتقدان خاص خود را دارد، بی شک کیتی پری دوست داشتنی و بااستعداد است. این هنرمند مطرح آمریکایی که خالق اثرهای جذاب و جنجالی در زمینه موسیقی با نام‌های من اون دختر رو بوسیدم “I kissed a Girl” و یا اسب سیاه “Dark Horse” توانسته توجه طیف گستردگی از طرفداران و مردم عادی را به سمت خود جلب کند، وی با ظاهری جذاب با یک ویپ در در جشن روز کارگر، دیده شد.
کیتی پری با ظاهر جذاب خود بسیار مورد توجه عکاسان و مردم حاضر در ان برنامه قرار گرفته بود. بدون شک ویپی که در آن شرایط نیز استفاده کرده بود، یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای روزهای تابستانی به حساب می‌آید. ویپی بنفش با ظاهر خودکاری از برند Ego Twist انتخاب کیتی پری جوان در روزهای تابستانی بود. گزینه‌ای که بعد از استفاده وی توسط بسیاری از طرفداران و دنبال کننده‌های او در شبکه‌های مجازی به میزان بسیار زیادی فروش داشت.

سایمون کاول (Simon Cowell)

سایمون کاول شخصیتی بسیار مشهور در دنیای هالیوود و برنامه‌های تلویزیونی زنده است که بدون شک نیازی به معرفی ندارد. کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که برنامه‌های استعدادیابی در کشورهای پیشرو در این زمینه مانند ایالات متحده آمریکا و انگلیس را دنبال کرده باشد و سایمون کاول بزرگ را نشناسد. او با شناخت صحیح خود از استعدادهای خفته در زمینه‌های مختلف علی الخصوص خوانندگی توانست به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کند. خالق گروه‌های جذاب موسیقی در سبک‌های پاپ مانند گروه جذاب “One Direction” در دیگر شاخه‌های زندگی شخصی خود نیز موفق عمل کرده است.
اصلی‌ترین موضوعی که مقاله ما نیز ارتباط دارد، بحث ویپ و موضوع ویپینگ است. سایمون کاول با انتخاب ویپی خاص علاقه خود را به سیگارهای الکترونیکی و مواردی از این قبیل نشان داد. او با استفاده از ویپی خاص به طعم و همچنین غلظت بخار حاصل از این ویپ واکنش نشان داد و آن را گزینه‌ای بسیار مناسب جایگزین سیگار کشیدن دانست. سایون را دیگر همگی با آنالیزهای دقیق و موشکافانه می‌شناسند. بدون شک در این زمینه نیز او توانسته انتخاب بسیار صحیحی برای استفاده از ویپ داشته باشد.

ساموئل جکسون (Samuel L.Jackson)

یکی دیگر از چهره‌های مطرح دنیای سینما و از افراد خبره در زمینه ایفای نقش‌های مختلف را می‌توان بدون شک ساموئل افسانه را مثال زد. بسیاری از عاشقان دنیای سینما وی را با نقش منفی در اثر ماندگار “Pulp Fiction” می‌شناسند. او که علاقه بسیار زیادی در ایفای نقش در زمینه و ژانرهای مختلف دارد، اخیرا علاقه خاصی در زمینه سیگارهای الکترونیکی و موارد مشابه به آن پیدا کرده است. یکی از شخصیت‌های تاثیر گذار در اثر جذاب و ماندگار “Django Unchained”، برنده جایزه Acadamy Awards به عنوان برترین بازیگر مرد علاقه خاصی به ویپ و استفاده از آن دارد.
این بازیگر معروف در لوکیشن‌های مختلف در حال استفاده از ویپ دیده شده است. چند عدد از عکس‌های این بازیگر کهنه کار در حالی که از ویپ استفاده کرده و لبخند شرورانه و همیشگی خود را بر لب دارد، دیده شده است. این بازیگر از نمونه‌های مختلف و متعددی از ویپ های موجود در بازار استفاده کرده است. درست خواندید! ساموئل جکسون نیز از ویپ استفاده می‌کند.

جک نیکلسون (Jack Nicholson)

هنگامی که صحبت از ویپ و ویپینگ می‌شود، سن فقط یک عدد دو یا سه رقمی است. این مشخصه درباره این هنرپیشه دوست داشتنی و کهنه کار در زمینه فیلم‌های هالیوودی نیز صدق می‌کند. جک نیکلسون را که همگی با اثرهای ماندگار خود مانند “The Shining” و “One flew over the Cuckoo’s nest و نمونه‌هایی از این قبیل می‌شناسیم، در زمینه ویپینگ و استفاده از ویپ نیز دستی در کار دارد و چندین بار در هنگام استفاده از ویپ توسط عکاسان حاضر در مکان‌های مختلف دیده شده است. عکس‌های جذاب و جالب توجهی از این هنرپیشه کار کشته 80 ساله منتشر شده که مانند یک رییس در حال استفاده از ویپ در مکان‌های مختلفی مانند Staple Centre در شهر لس آنجلس است. او که معمولا به همراه پسر خود در این مکان‌ها حاضر می‌شود، به عنوان یک افسانه زنده پیام‌های طلایی به جشن‌های هزار ساله می‌فرستد.

ویلی نلسون (Willie Nelson)

یکی دیگر از سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می کنند ، ویلی نلسون یکی از هنرمندهای کارکشته در زمینه‌های مختلف مانند خوانندگی، بازیگری، نویسندگی، تنظیم آهنگ و . . . به حساب می‌آید. او یکی از حامیان استفاده از ویپ و سیگارهای الکترونیکی است. علاقه وی به استفاده از تنباکو خشک از همان روزهای اوج خود در صنعت موسیقی نشان دهنده علایق متفاوت این موسیقی‌دان در این زمینه‌ها است. این خواننده مطرح آمریکایی که اثرهای ماندگار خود را از سال 1956 آغاز کرد، از زمان نسبتا طولانی علاقه خود نسبت به استفاده از ویپینگ را نشان داد. عاملی که تا به اینجای کار توسط بسیاری از افراد هم رده خود دنبال و استفاده می‌شود.
او از ویپ هایی به شکل خودکار به میزان بسیار زیادی استفاده می‌کند. او معمولا از ویپ هایی مانند Vapir NO2 نمونه‌ای قوی از ویپ های موجود در بازار استفاده می‌کند. همانطور که ویلی در زمینه موسیقی بسیار منحصر به فرد عمل می‌کند، در زمینه استفاده از ویپ نیز بسیار خاص بوده است. در این بین او یکی از دوستان نزدیک خود که در استفاده از ماریجوانا تخصص دارد، یعنی اسنوپ داگ را ترغیب کرد تا از نمونه ویپرهای برند G-Pen استفاده کند. ویپی که بعدها مورد تایید اسنوپ داگ نیز قرار گرفت و این موضوع باعث شد تا توجه بسیاری از طرفداران این دو ستاره دنیای موسیقی به ویپ و استفاده از این قبیل موارد جلب شود.

ایسلا فیشر (Isla Fisher)

ایسلا فیشر یکی از معروف‌ترین بازیگران زن استرالیایی است که در فیلم و سریال‌های بسیار زیادی ایفا نقش کرده و در این زمینه توانسته به میزان بسیار زیادی شهرت و موفقیت دست پیدا کند. از فیلم‌های معروفی که این بازیگر با تجربه در آن ایفای نقش کرده، می‌توان به “Wedding Crashers” اشاره کرد. او یکی از بازیگران بسیار فعال و معروف در کشور استرالیا است که به نسبت سایر هنرمند‌ها به اندازه نسبتا بیشتری در انظار عمومی ظاهر می‌شود. در بسیاری از مواقع این بازیگر 40 ساله ویپ به دست در مکان‌های عمومی دیده شده است. حتی در بعضی از صحنه‌های فیلم جذاب “Now You See Me” این بازیگر در حال استفاده از سیگار الکترونیکی است که توجه بسیار زیادی را توانسته به خود جلب کند. ایسلا فیشر توانسته طرفداران بسیار زیادی به لطف حضور خود در بین مردم و واقعی بودن ظاهر خود در حین ایفای نقش و زندگی واقعی خود به دست آورد.

لیندزی لوهان (Lindsay Lohan)

لیندزی لوهان را بسیاری از افراد با رفتارهای خاص خود می‌شناسند. او معمولا با تضاد میانه خوبی داشته و آن را می‌توان از کاراکتر و شخصیت کلی آن شناخت. اگر داستان زندگی این شخصیت معروف را مطالعه کنید، فراز و نشیب‌های بسیار زیادی را در زندگی او می‌توانید پیدا کنید. وی جدا از زمینه کاری و کارنامه درخشان خود، مشکلات شخصی بسیار زیادی را پشت سر گذاشت. اعتیاد او به مواد مخدر و سپس گذراندن زمان نسبتا طولانی برای ترک مواد مخدر نشان دهنده پیچیدگی زندگی او است. پس از گذراندن دوران ترک مواد مخدر، وی روی به استفاده از نمونه‌های سالم‌تر همانند ویپ آورد. بسیاری از کسانی که از ویپ استفاده می‌کنند و یا در این زمینه فعالیت دارند بر این باورند لیندزی لوهان یکی از اولین سلبریتی‌های بین المللی است که استفاده از ویپ و سیگارهای الکترونیکی را آغاز کرده است.
دلیل این که می‌گوییم وی یکی از اولین سلبریتی‌هایی است که از ویپ استفاده کرده است، عکسی است که از وی در سال 2011 میلادی منتشر شد. در این عکس او در حال استفاده از ویپ مشغول مطالعه متنی مربوط به نمایش یا حتی فیلمنامه یک فیلم است. استفاده از ویپ نمونه خودکاری از مواردی است که توجه طرفداران را به خود جلب کرد. معمولا دنبال کنندگان این سلبریتی جنجالی، سیگار را در دستان وی می‌دیدند اما امروزه داستان فرق می‌کند. استفاده از ویپر خودکاری نوید تغییر سبک زندگی او به سمت زندگی سالم و کاملا حرفه‌ای است.

کاترینا هیگل (Katherine Heigl)

از دیگر سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می کنند ، کاترینا هیگل یکی از شخصیت‌های کارکشته در دنیای هالیوود است که از سنین کودکی به عنوان مدل و بازیگر مشغول به فعالیت بوده است. وی که حتی در برنامه‌های تلویزیونی که معمولا همه با T.V Shows می‌شناسند، توانسته به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کند. بازیگر داستان ما در یک قسمت از این برنامه‌های خانگی از ویپ استفاده کرد که این عامل توجه کارگردان داستان را نیز به خود جلب کرد. حتی برای این که توجه حضار و همچنین مخاطبان این برنامه جلب شود، کارگردان حرکات ابر را نیز در هنگام استفاده ویپ توسط کارتینا در خلال برنامه پیاده کرد؛ عاملی که توجه مخاطبان را بیش از پیش به برنامه جلب کرد و برایشان بامزه بود. جدا از این موارد، کاترینا هیگل در زندگی شخصی خود از ویپ نیز استفاده می‌کند. بسیاری از طرفداران این بازیگر در مکان‌های عمومی مانند رستوران، ماشین شخصی وی و مواردی از این قبیل، او را در هنگام استفاده از ویپ دیده‌اند.

PewDiePie

همانطور که این بلاگر اسم عجیبی دارد، شخصیت خاصی نیز دارد. پیودایپای یکی از شخصیت‌های مشهور در یوتیوب است که قوی‌ترین کانال از نظر میزان دنبال کننده دارد که توسط بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا دنبال می‌شود. این کمدین سوییسی به وسیله کامنتری‌هایی که در یوتیوب داشت توانسته به شهرت بسیار زیادی برسد. یکی از مشهورترین کامنتری‌های وی مورد “Let’s Play” است. در ویدیوهایی که توسط وی در دنیای مجازی قرار گرفته، هیچ اثری از ویپ دیده نمی‌شود. با این حال در سال 2016 این شخصیت یک Coolfire IV box در ویدیو او دیده شد. این مشخصه تا حدود بسیار زیادی این سوال در میان طرفداران او به وجود آورد. آیا PewDiePie از ویپ استفاده می‌کند؟
حال اگر او از ویپ استفاده کند یا خیر، ارتباطی با سبک زندگی او ندارد. این ویپ در یک محفظه دیده شد. پس از این ویدیو، این یوتیوبر معروف مورد استقبال بسیاری از انجمن‌های مربوط به ویپ قرار گرفت.

بن افلک (Ben Affleck)

یکی دیگر از چهره‌های مشهور دنیای هالیوود که بدون شک کمتر کسی ممکن است اسم آن را نشنیده باشد، بن افلک است. معمولا بازیگران مرد جزو آن دسته از افرادی هستند که از استفاده از ویپ را دوست دارند در ماشین تجربه کنند. بن افلک نیز جزو آن دسته از بازیگرانی است که به میزان بسیار زیادی از ویپ استفاده می‌کند.
لیست سلبریتی‌هایی که از ویپ استفاده می‌کنند، تمام نمی‌شود
با این که این قسمت حکم پایان این مقاله را دارد اما لیست سلبریتی‌ها و مشاهیر بین المللی که از ویپ استفاده می‌کنند، به هیچ وجه پایان ندارد. این تغییر نمود خوبی پیدا می‌کند وقتی که میبینیم سلبریتی‌های بین المللی از این تغییر استقبال می‌کنند. این عامل در ویپینگ و ویپ ها وجود دارد و همین مشخصه باعث شده تا تغییر استعمال دخانیات به ویپ یک انقلاب خوب شناخته شود. این تغییر همچنان جاری است و باید همراه این تغییر شد.

منبع : https://vapingdaily.com/blog/celebrities-who-vape/

دیدگاه (2)

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×