سوالات خریداران ویپ و سیگارهای الکترونیک

بازگشت به نوشته‌ها
سوالات فروشندگان ویپ و سیگارهای الکترونیک

سوالات خریداران ویپ و سیگارهای الکترونیک

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

سرفصل ها

قطعا اداره کردن یک فروشگاه نوعی کسب و کار (شغل) محسوب می شود. سوالاتی فروشندگان ویپ و سیگارهای الکترونیکی در طی روز درگیر آن می شوند و روزانه بخشی از شغل شما جواب دادن به سوالات مشتری ها (خریداران) و حتی مشتری های احتمالی است. افرادی که به دنبال خرید ویپ هستند معمولا افراد سیگاری با انگیزه ای بالا برای ترک سیگار هستند اما نمی دانند که از کجا باید شروع کنند. آنها حتی قبل از خرید محصولات ویپ سوالات زیادی برای پرسش دارند و پس از اولین تجربه ی ویپینگ با سوالات بیشتری برای ارتقای تجربه شان بر می گردند.

درواقع فروشندگان محصولات ویپ تقریبا همان مقدار زمانی که به فروش یک محصول اختصاص میدهند را باید صرف پاسخ دادن به سوالات مشتری ها کنند.

  • تغییر عادت سیگار کشیدن و روی آوردن به ویپینگ چگونه است؟

تغییر عادت سیگار کشیدن و روی اوردن به ویپینگ برای هر کسی کار ساده ای نیست. اگر این تغییر برای شما به طور غیر قابل تحملی سخت است, احتمالا مقدار نیکوتین موجود در ایجوس شما برایتان کم است. ویپینگ طعمی شبیه به سیگار کشیدن ندارد اما در نیکوتینی که بدنتان جذب میکند و کامی که از آن میگیرید تقریبا شبیه سیگار است.

قبل از اینکه ویپینگ را شروع کنید بهتر است بدانید که ویپینگ و سیگار کشیدن از لحاظ مواد شیمیایی که آزاد می کنند کاملا متفاوتند. اگر از جوسی استفاده می کنید که دارای درست ترین مقدار نیکوتین ممکن متناسب با بدنتان و دستگاه ویپتان است, مطمئن باشید که بدن شما با ویپینگ همان مقدار نیکوتینی که با سیگار های تنباکویی دریافت میکرد را دریافت خواهد کرد. دود سیگار شامل هزاران ترکیب شیمیایی است در صورتی که بخار حاصل از ویپینگ اینطور نیست. بهتر است بدانید که در چند روز اول تغییر عادت از سیگار کشیدن به ویپینگ ممکن است با وجود اینکه بدنتان مقدار نیکوتین لازم را دریافت می کند اما شما حس ضعف داشته باشید که البته گذرا است و سریعا برطرف می شود.

  • چه نوع دستگاهی را باید بخرم؟

آسان ترین دستگاه برای افرادی که تازه میخواهند ویپینگ را شروع کنند, دستگاه های پاد سیستم از پیش پر شده هستند. استفاده از پاد سیستم ها بسیار آسان است و پاد های از پیش پر شده با مقدار نیکوتین های زیاد و قوی برای افراد سیگاری که مایل به ترک سیگار و روی آوردن به ویپ هستند وجود دارند.

جنبه ی منفی پاد سیستم ها این است که این دستگاه های از پیش پر شده در بعضی از مناطق فقط با طعم های تنباکو و نعناع به طور قانونی قابل فروش هستند. یادگیری استفاده از دستگاه های ویپی که باید توسط خود کاربر پر شوند کمی سخت تر از پاد سیستم های از پیش پر شده است ولی در ازای این سختی میتوانید از هزاران طعم متفاوت آن به دلخواه لذت ببرید در صورتی که پاد های از پیش پر شده فقط محدود به یک سری طعمهای خاص هستند.

  • بهترین ایجوس تنباکویی چیست؟

اولین چیزی که قبل از شروع ویپینگ باید بدانید این است که هیچ جویس تنباکویی وجود ندارد که دقیقا طعم سیگار را بدهد. با وجود اینکه برای ساخت این ایجوس ها از عصاره ی تنباکو استفاده می شود اما چون جوس ها شامل دود حاصل از سوختن برگ های تنباکو نمی شوند, هیچ راهی برای شبیه سازی طعم جوس به طعم دود تنباکو وجود ندارد. در واقع در جوس ها از ترکیبات مختلف طعم ها و رایحه های متفاوت برای شبیه سازی طعم جوس به طعم های واقعی آن ترکیبات استفاده میشود تا استفاده از آنها منجر به لذت بردن ویپرها شود.

البته این مسئله جنبه ی منفی جوس ها بود ولی جنبه ی مثبت آنها این است که با وجود اینکه یک ایجوس نمی تواند طعم دقیق سیگار را داشته باشد ولی تقریبا طعم هر چیزی دیگری را به طور دقیق می تواند داشته باشد. در واقع تحقیقات نشان می دهند که افرادی که از جوس هایی با طعم های دیگری به جز تنباکو استفاده کرده اند در ترک سیگار موفق تر بوده اند. چرا باید بعنوان یک ویپر از جوسی استفاده کنید که در شبیه سازی طعم سیگار موفق نیست در حالی که می توانید از طعم های دیگری مانند بستنی وانیلی, توت فرنگی یا کاسترد لذت ببرید.

اگر یک ویپر تازه کار هستید بهتر است وقتتان را برای پیدا کردن بهترین جوس تنباکوی تلف نکنید و به جای آن از هزاران طعم جدید و فوق العاده ی دیگر لذت ببرید.

  • دلیل طعم‌ سوخته هنگام ویپینگ چیست؟

یکی از دلایل اصلی که باعث می شود که بعضی از افراد به ویپینگ‌ علاقه ای نداشته باشند تجربه ی کمی طعم سوختگی هنگام ویپینگ است. در بعضی از موارد مردم فکر می کنند که طعم سوختگی مسئله ای عادی است در نتیجه حس می کنند که ویپینگ برای آنها مناسب نیست و‌ دوباره به سیگار روی می آورند. حقیقت این است که ویپ شما نباید طعم سوختگی بدهد و ویپینگ باید همیشه تجربه ای دلپذیر و رضایت بخش باشد.

اگر ویپ شما کمی طعم سوختگی می دهد احتمال دارد که به یکی‌از 3 دلیل زیر باشد:

  • احتمالا شما از جوسی با مقدار VG زیاد و دستگاهی کوچک استفاده می کنید. در نتیجه ایجوس شما به جای اینکه به سرعت در کوتون جریان یابد، در کویل شما گیر میکند. هنگام استفاده از ویپ های کوچک بهتر است از جوس هایی که VG آنها از %50 بیشتر است استفاده نکنید.
  • اگر بطور سریع و پشت سر هم کام میگیرید بهتر است چند دقیقه صبر کنید تا کوتون کویل دوباره از ایجوس اشباع شود.
  • اگر از جوسی استفاده میکنید که توسط سوکرالوز(شیرین کننده ی غیر طبیعی) شیرین شده است باید بدانید که سوکرالوز به طور کامل بخار نمیشود و‌ کمی باقی مانده به جای میگذارد که این باقی مانده ها باعث ایجاد طعمی مانند طعم شکر سوخته هنگام ویپینگ می شوند.
  • چرا شارژ باتری من زود تمام میشود؟

در دستگاه های ویپ کوچک مانند JUUL، باتری تعبیه شده در ویپ بسیار کوچک‌ است. باید بدانید که توان زیادی برای گرم کردن کویل به حد لازم تا جایی که بتواند VG و PG‌ موجود در ایجوس را بخار کنند لازم است. بنابراین نباید از باتری ویپ های کوچک‌ انتظار داشته باشید که شرایط ویپینگ در تمام طول روز را برایتان فراهم کنند. در حقیقت این ویپ های کوچک به بیش از یکبار شارژ شدن در طول روز  نیاز دارند.

اگر دوست دارید وقت بیشتری را در حال ویپینگ‌ بگذرانید و وقت کمتری را صرف صبر کردن برای شارژ شدن آن کنید، دو‌ راه پیش رو دارید. اگر از ویپ های‌کوچک‌ استفاده میکنید، میتوانید یک ویپ دیگر تهیه کنید تا زمانی که یکی از آنها در حال شارژ شدن است از دیگری استفاده کنید یا میتوانید ویپ بزرگتری‌ با ظرفیت باتری بیشتر تهیه و جایگزین ویپ کنونی خود کنید. یک‌ پاد سیستم معمولا باتری با ظرفیت 200 میلی آمپر ساعت دارد در حالیکه یک ماد بزرگتر دو‌ باتری با ظرفیت مجموع حدود 5000 میلی آمپر ساعت یا حتی بیشتر دارد.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید جوس، ویپ، پاد و ماد وهمراه  با ضمانت پس از فروش و تنها نمایندگی رسمی شرکت گیک ویپ در ایران می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

www.geekvape.com/partners/

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×