لیکینگ (Leaking) در ویپ چیست؟

بازگشت به نوشته‌ها
لیکینگ

لیکینگ (Leaking) در ویپ چیست؟

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

لیکینگ (Leaking) چیست؟

لیکینگ در ویپ همان پس دادن یا بیرون ریخته شدن جوس از داخل تانک به بیرون (از کانال انتقال جریان هوا به بیرون اتومایزر) می باشد. حجم لیکینگ و پس دادن جوس، بسته به دلیل رخ دادن این مساله، میتواند از چند قطره تا تمامی جوس داخل تانک متغیر باشد. این یک مشکل متداول حتی برای بهترین و محبوبترین تانکهای ساب اهم (Sub-Ohm) می باشد. پر فروشترین تانکهای سالهای گذشته مثل Smok TFV8 Baby Beast, Uwell Crown III, Sense Herakles and The Aspire Cleito (به دلایل مشکلات در طراحی و خطاهای کاربران) نیز کاربران خود را درگیر این گونه مشکلات از قبیل لیکینگ و غیره کرده اند.

Smok-Pozz-X-Pod-Kit-Leaking-Issues

هرچند این خطاها همیشگی است،ولی خبر خوب این است که راه های مناسبی برای جلوگیری از مشکل لیکینگ Leaking وجود دارد. ما چند نکته ابتدایی و کمک کننده را به شما توضیح می دهیم و سپس بسته به نوع دستگاهی که استفاده میکنید اطلاعات جامع تر با جزئیات بیشتر برای پرهیز از این مشکل به شما ارائه می دهیم.

آیا این درست است که تصور کنیم تمامی این مسائل جزو جدا نا پذیر از ویپ هستند؟ خیر، میتواند این گونه نباشد. بسیاری از کارها وجود دارند که میتوان انجام داد تا از لیکینگ Leaking در ویپ جلوگیری و پیشگیری نمود و یا آن را به حداقل کاهش داد. چه شما از تانک های متداول ساب اهم (Sub-Ohm) و چه از اتومایزرهای دست ساز (RDTA , RBA) استفاده میکنید، این نکات میتواند کمک بسیار زیادی به شما کاربران عزیز  در هنگام ویپینگ برای پرهیز از این مشکلات به همراه داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید ویپ تنها نماینده انحصاری شرکت گیگ ویپ در ایران همراه با خدمات پس از فروش، جهت استعلام نمایندگی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

www.geekvape.com/partners/

1 دیدگاه

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×