نقد و بررسی ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini

بازگشت به نوشته‌ها
ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geek Vape Aegis Mini 80W

نقد و بررسی ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

فهرست مطالب

ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini

ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini و اطلاعات مربوط به این محصول از مواردی است که می‌خواهیم به طور کلی به بررسی آن بپردازیم. از آن جایی که دنیای ویپینگ روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است، دستگاه و تجهیزات بسیار زیادی به این زمینه اضافه می‌شود. مشخصه‌ای که به میزان بسیار زیادی در زمینه افزایش مخاطب و دنبال کننده تا به اینجای کار منجر شده است. در این زمینه، دستگاه و ویپ‌های بسیار زیادی وارد بازار می‌شود که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. برای این که بتوانید در انتخاب ویپ و ایجوس آن موفق عمل کنید، انتخاب شرکت مناسب مانند ویپرزکو برای راهنمایی و مشاوره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

امروز تصمیم گرفتیم تا اطلاعات کلی درباره یک ویپ را مورد بررسی قرار دهیم که به میزان بسیار زیادی در زمینه جذب رضایت مشتری بسیار قوی عمل کرده است. ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini نوعی ویپ تولید شده توسط گیک ویپ است که از عملکرد و ویژگی‌های بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. انتخاب این محصول می‌تواند خیال شما را تا مدت زمان نسبتا زیادی نسبت به استفاده از ویپ جدید راحت کند. با ما همراه باشید.

اطلاعات کلی درباره محصول Geekvape Aegis Mini

اگر علاقه مند به استفاده از ویپ با اندازه کوچک و کارایی‌های مختلف هستید، ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی به حساب بیاید. ویپ ایجیس مینی گیک ویپ را می‌توان یکی از مادهای تولید شده  در دو سال اخیر توسط کمپانی مشهور Geekvape دانست که تا به اینجای کار توانسته به میزان بسیار زیادی در زمینه جذب مخاطب به دلیل مشخصه‌های ساختاری خود از جمله اتومایزرها موفق ظاهر شود. معمولا از نظر اتومایزرها، کمپانی گیک ویپ در طراحی محصولات خود نهایت توجه را دارد. این موضوع را می‌توان در نمونه‌هایی مانند Griffin، سری‌های Zeus و نمونه‌های جدیدتری مانند Aegis Legend دید که هر کدام از عملکرد خیره‌ کننده‌ای برخوردار هستند.

درباره  Geekvape Aegis Mini می‌توان در ابتدا به مشخصه‌های کلی این محصول یعنی توان خروجی آن توجه کرد. توان خروجی این ویپ همانطور که انتظار می‌رفت، 80 وات می باشد  و همانطور نیز که از اسمش پیدا است، از سری نمونه‌های Aegis موجود در بازار است که از نظر اندازه بسیار کوچکتر از سایر نمونه‌های مشابه موجود در این سری می‌باشد. از نظر رنگ بندی و طراحی ظاهری، ویپ ایجیس مینی گیک ویپ را می‌توان نوعی منحصر به فرد با بیش از 17 نمونه طرح رنگ مختلف دانست. حتی در بعضی از نمونه‌ها، پرچم کشورها نیز به عنوان طراحی ظاهری در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است. حال با توجه به اندازه کوچک و مشخصه‌های دیگری که در ادامه مقاله به آن اشاره خواهیم کرد، آیا این محصول می‌تواند همانند سایر سری Aegis عملکرد و کیفیت قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد؟ در ادامه این مقاله به این سوال خواهیم پرداخت.

اولین تاثیر ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini؛ طراحی خاص آن

اولین عاملی که پس از خرید ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini توجه من را به خود جلب کرد، نوع طراحی دلنشین و منحصر به فرد آن است. طراحی ساختاری و بیرونی این ویپ بسیار زیبا و خلاقانه است. به طوری که رنگ‌های بسیار زیادی در هر نمونه آن با قابلیت حمل بسیار راحت آن می‌تواند توجه هر فردی را به خود نسبت به استفاده از این محصول جلب کند. با توجه به این که این اندازه این ویپ نسبت به سایر نمونه‌های مشابه خود کمی کوچک‌تر شده است اما موضوع قابل توجه در این زمینه این است که تمامی امکانات موجود در سری محصولات کمپانی گیک ویپ در نمونه‌های Aegis در این محصول وجود دارد.

به همان بحث طراحی این محصول برگردیم؛ از نظر ترکیب رنگ، اندازه و وزن بسیار سبک آن به نظر می‌رسد که شرکت Geekvape بهتر از این نمی‌توانست در طراحی این ویپ وقت و زمان بگذارد. از نظر مانیتور و صفحه نمایش موجود در ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini، می‌توان گفت با این که اندازه این محصول کمی کوچک‌تر از سایر نمونه‌های مشابه خود شده اما مانیتور و صفحه نمایش بسیار ظریفانه با اندازه مشابه نمونه‌های موجود در بازار طراحی و قرار گرفته است. این عامل باعث می‌شود تا این محصول از نظر عملکرد بتواند به میزان بسیار زیادی نسبت به سایر نمونه‌ها یک سر و گردن بالاتر باشد. در نهایت به شخصه از طراحی زیبا و کاربردی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini شگفت زده شدم!

ایجیس مینی گیک ویپ

جنس بدنه و طراحی اجزای آن

زمانی که می‌گوییم، ویپ ایجیس مینی گیک ویپ از نظر اندازه بسیار کوچک است، این به این معنی است که این ویپ ایجیس از اندازه بسیار کوچک‌تری در مقایسه با سایر نمونه‌ها برخوردار است. از مقیاس اندازه می‌توان کمی این محصول را کوچک‌تر از مابقی نمونه‌ها دانست. طراحی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini به چند دسته کلی تقسیم می‌شود. ساختار بدنه این ویپ فلزی بوده و از نظر ساختاری رده‌های ضخیمی از پوشش لاستیکی اطراف بدنه این ویپ را پوشش می‌دهد که به نوبه خود نشان دهنده این است که این محصول می‌تواند به میزان بسیار زیادی در برابر عوامل آسیب زننده‌ای مانند ضربه و یا افتادن مقاوم باشد.این مشخصه خود نیز باعث می‌شود که این ویپ بسیار کاربردی و راحت‌تر از سایر نمونه‌ها باشد.

از نظر وزنی ویپ مینی حدود 49 گرم سبک‌تر از نمونه Mojo است. ویپ Mojo با وزن 172 گرمی خود در رده ویپ‌های سبک است. این در حالی است که ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini تنها 122.4 میلی گرم است. این عامل نشان می‌دهد که ویپ ایجیس مینی به مراتب خوش دست‌تر و همچنین کاربردی‌تر از سایر نمونه‌های موجود در بازار است.

تا حدود زیادی می‌توان این عامل را در دسته بندی بالا نیز قرار داد اما بهتر بود کمی ریزبینانه‌تر به این قضیه نگاه شود. هیچگونه جای دکمه اضافی در قسمت‌های کناری ماد این دستگاه قرار ندارد. پین 510 بسیار عالی است البته این موضوع را نباید فراموش کرد که وجود یک فضای خالی در قسمت پایینی و کوچک ویپ با اتومایزرهای بلندتر از سایر نمونه‌ها در این محصول وجود دارد. اما در نهایت وجود پلتفرم 510 و اتومایزر 25 میلی متری در کنار یک دیگر کمی می‌توانست بزرگتر باشد اما در کل موضوع خاصی نبوده و به عنوان یک عامل منفی نمی‌توان به آن نگاه کرد. از نظر اندازه و وزن اگر بخواهیم ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini را با نمونه‌های مشابه خود مانند Mojo مقایسه کنیم، می‌توان انتظار داشت که این ویپ تا حدود بسیار زیادی بهتر و سبک‌تر از Mojo است.

اگر بخواهیم صفحه نمایش سیاه و سفید این ویپ را مورد بررسی قرار دهیم، می‌توانیم بگوییم استفاده و کارایی این صفحه نمایش بسیار بهتر از سایر موارد مشابه حاضر در بازار است. پورت USB در قسمت پایین این ویپ قرار دارد و با جدا کردن قسمت لاستیکی ویپ می‌توانید به پورت آن دسترسی پیدا کنید. در نهایت می‌توان گفت طراحی کلی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini بسیار عالی و بهتر از سایر نمونه‌های موجود در بازار است.

تست مقاومت و کارایی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini

اگر بخواهیم از نظر عملکرد و میزان مقاومت در برابر مشخصه‌های مختلف محیطی مانند ضد آب بودن ویپ ایجیس بپردازیم، می‌توانیم بگوییم که این محصول از نوع IP67 است و همانند سایر محصولات مشابه خود مقاومت بسیار بالایی در برابر آسیب و قرارگیری در آب دارد. خود من به تنهایی از این محصول در شرایط مختلف استفاده کرده و آن‌ها را تست کردم. به عنوان مثال، برای اولین بار ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini به مدت چند دقیقه در آب داغ و در عمق یک متری قرار دادم تا توان و میزان مقاومت این محصول را در برابر آب بسنجم. پس از چند دقیقه این محصول را از آب بیرون آورده و آن را خشک کردم؛ ویپ ایجیس مورد نظر ما مثل ساعت کار می‌کرد.

در مورد دوم، برای این که آب به تمام قسمت‌های ویپ ایجیس نفوذ کند، آن را به مدت 72 ساعت در آب و در عمق بیشتر قرار دادم. پس از آن مدت زمان، دستگاه را از آب بیرون آوردم. باز هم در این شرایط این ویپ ایجیس مینی مثل روز اولش کار می‌کرد. با استفاده از این آزمایش‌ها می‌توان انتظار داشت که سیستم کلی این محصول در مقایسه با آب و مخاطره‌های طبیعی مانند گرد و غبار و یا ضربه بسیار مقاوم بوده و می‌تواند همچنان عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد.  از طرف این تنها آزمایشاتی نبود که بر روی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini توسط من انجام شد. بعد از این قضیه، ویپ ایجیس را در تست مقاومت در برابر ضربه قرار دادم.

برای این که کارایی این محصول را پس از افتادن از دست بسنجم، در مرحله اول آزمایش میدانی خود، Geekvape Aegis Mini را از ارتفاع یک متری بر روی سطح بتونی انداختم. بدون هیچگونه آسیب و یا عملکرد منفی، این محصول به کار خود پس از انجام این آزمایش نشان داد. این عامل نشان داد که این محصول مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه داشته باشم. برای این که بتوانم اعلام کنم ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini نسبت به سایر محصولات مشابه خود از مقاومت بدنه بسیار بالاتری برخوردار است، مجبور شدم آزمایش خود را کمی برای این ویپ ایجیس سخت کنم. اندازه ارتفاع را دو برابر کردم و همچنان دستگاه به کار خود بدون هیچگونه مشکلی ادامه داد. پس از آن نیز ارتفاع را افزایش دادم و به صورت چرخشی ویپ ایجیس را بر روی سطح بتونی انداختم که تنها فقط قسمت کوچکی از سطح لاستیکی زخمی شد.

در قسمت آخر که ارتفاع 4 متر شد و به صورت چرخشی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini را بر روی زمین انداختم، تنها صفحه نمایش این محصول آسیب دید اما در کل عملکرد این ویپ ایجیس به هیچ عنوان کم نشد و همانند روز اول خود به کار ادامه داد. در نهایت از هر نوع تست‌های من در زمینه ضد آب بودن و مقاومت در برابر ضربه توانسته به میزان بسیار زیادی قوی و بدون هیچ گونه مشکلی عمل کند.

اگر بتوان یک ایراد ابتدایی درباره مقاومت این محصول گرفت، این است که بهتر بود در طراحی قسمت لاستیکی و محافظتی بدنه این محصول، بخشی را نیز برای صفحه نمایش این محصول در نظر می‌گرفتند تا در برابر ضربه صفحه نمایش دچار مشکل خاصی مانند شکستگی نشود. همچنین خیلی بهتر میشد اگر دکمه‌های موجود در این ویپ ایجیس دارای پوشش لاستیکی نیز بود تا همانند سایر نمونه‌ها مانند Aspire و Skystar در این زمینه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد. این دو موارد اگر در طراحی این محصول لحاظ شود، هیچگونه مشکلی در زیمینه طراحی و مقاومت بدنه این محصول وجود نخواهد داشت.

ایجیس مینی گیک ویپ

عملکرد و مشخصه‌های کلی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ

اگر بخواهیم این مشخصه را بیشتر از نظر توان مورد بررسی قرار دهیم، می‌توانیم بگوییم که ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini از توان بسیار بالایی برای استفاده برخوردار است. از نظر مشخصه‌هایی مانند Ti, SS, TCR و مواردی از این قبیل، این محصول عملکرد قابل قبولی برخوردار است و این مشخصه‌ها را در خود دارد. از آن‌جایی که سیستم VPC در این ویپ ایجیس وجود دارد، می‌توان انتظار داشت که این محصول از عملکرد قابل قبولی برخوردار خواهد بود.

استفاده از ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini

اگر از سری‌های قبلی محصولات گیک ویپ استفاده کرده باشید، به این نتیجه باید رسیده باشید که کارایی و استفاده از این قبلی محصولات بسیار آسان و بدون هیچگونه مشکل خاص است. به عنوان مثال اگر بخواهیم نحوه استفاده از این محصول را به صورت لیستی بیان کنیم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • با پنج بار کلیک بر روی دکمه فایر می‌توانید آن را خاموش و روشن کنید.
 • با 3 بار کلیک بر روی همان دکمه می‌توانید وارد منو شوید.
 • با بالا و پایین کردن دکمه‌ها می‌توانید در میان مودها بچرخید.
 • با بالا و پایین کردن دکمه‌های مربوط به مودها می‌توانید تنظیمات آن را تغییر دهید.
 • با نگه داشتن دکمه فایر می‌توانید تنظیمات و تغییرات را تایید کنید.
 • با فشار دادن دکمه فایر و بالا یا پایین کردن آن می‌توانید میزان وضوح صفحه را تغییر دهید.
 • با نگه داشتن دکمه بالا و پایین می‌توانید دکمه‌های تنظیمات را قفل کنید اما همچنان ماد در حالت فایر فعالیت می‌کند.

توان اجرایی و عملکرد کلی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini

ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini یک محصول بسیار مناسب در زمینه توان اجرایی و  میزان زمانی است که یک نفر می‌خواهد از ویپ استفاده کند. این محصول دارای توان 80 وات، 8 ولت و 30 آمپر است. بعد از استفاده از این محصول و چک کردن مشخصه‌های مربوط به توان اجرایی آن، خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم که تمامی اطلاعات مربوط به این زمینه به صریح‌ترین شکل ممکن لحاظ شده و به نظرم بهتر است تمامی کمپانی‌ها این روش اجرایی را در نظر بگیرند. در طول مدت زمان آزمایش‌های بنده بر روی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini، به این نتیجه رسیدم که میزان توان این محصول حتی می‌تواند فراتر از میزان مشخص شده توسط کمپانی باشد که این عامل به نوبه خود امتیاز مثبتی در این زمینه به حساب می‌آید.

میزان حد آمپلی فایر موجود در این ویپ 25 آمپر بود که در واقع میانگین مشخص شده برای باتری‌های داخلی مادها به حساب می‌آید. این میزان آمپر برای 0.12 اهم  و توان 78 وات است که این امکان را به وجود می‌آورد که تا حدود نسبتا زیادی بیشتر از این داده‌ها قوی عمل کند. میزان ولتاژی که برای کویل 0.61 اهم حدود 7.469 بود که که می‌تواند تا حدودی نیز فراتر از این موضوع نیز برود. در ابتدا حس میکردم میزان توان این محصول ممکن است کمی برای من محدود کننده باشد اما این امکان وجود دارد تا بیشتر از قبل توان افزایش پیدا کند.

در کل اگر بخواهم در این زمینه به ویژگی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini اشاره کنم، می‌توانم بگویم که این محصول محدودیتی در زمینه میزان ولتاژ و یا توان آن وجود ندارد. می‌توانید به میزان نسبتا بیشتری نسبت به میزان توان محصول افزایش دهید. حتی اگر زمانی که توان کلی ویپ را افزایش دهیم، می‌توان این انتظار را داشت تا ماد مربوط به این ویپ داغ نشده و به راحتی فعالیت کند. به شما پیشنهاد می‌کنم در وهله اول با توان 10 وات شروع کنید تا اگر توان فراتر از محصول را امتحان کردید، از این طریق بتوانید میزان فعالیت زیاد آن را جبران کنید. در کل ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini توان اجرایی بسیار عالی و عملکرد منحصر به فردی را در مقایسه با سایر محصولات مشابه موجود در بازار دارد.

تست باتری و شارژ Geekvape Aegis Mini

ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini دارای منبع تغذیه باتری داخلی 2200 میلی آمپر و خاصیت شارژ مجدد با سرعت نسبتا بالا دارد. فرایند شارژ باتری داخلی این محصول از طریق پورت USB صورت می‌گیرد. تحقیقات مختلفی من در این زمینه انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که لیست میزان شارژ این محصول 2 آمپر بوده و ظرفیت باتری داخلی آن 2200 میلی آمپر در ساعت بیان شده است. اگر کمی دقیق‌تر به این قضیه نگاه کنیم، میزان ظرفیت باتری 1787 میلی آمپر در ساعت بوده که بهتر بود 1800 میلی آمپر در ساعت برای این محصول درج می‌شد. همچنین میزان آمپر برای شارژ حدود 1.5 آمپر بوده که این عدد نیز بهتر بود به جای 2 آمپر قرار می‌گرفت.

البته این موضوع را نباید فراموش کرد که باتری با ظرفیت 1800 میلی آمپر در ساعت برای محصولی مانند ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini گزینه مناسبی بسته به میزان کارایی شما است. به همین دلیل بهتر است برای این که عمر باتری را بیش از پیش افزایش دهید، از توان 45 وات تا کمتر آن برای افزایش عمر باتری استفاده شود. این نکته که اعداد بیان شده با میزان توان و ظرفیت واقعی باتری و شارژ این محصول کمی متفاوت است، من را ناراحت می‌کند اما در کل عمر باتری و سرعت شارژ ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini در مقایسه با نمونه‌های مشابه خود از کیفیت، دوام و سرعت بسیار بهتری برخوردار است. با این حال اطلاعات بیشتری در زمینه شارژ و میزان باتری داخلی این محصول را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ویژگی‌های شارژ ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini

همانطور که در ابتدای مقاله نیز به آن پرداخته شد، ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini یکی از برترین محصولات تولید شده توسط برند گیک ویپ است که تا به اینجای کار توانسته به میزان بسیار زیادی در زمینه جلب رضایت کاربران بسیار قوی و اصولی عمل کند. این محصول ویژگی‌های بسیار زیادی دارد که همین عامل به نوبه خود توانسته این ویپ را یک سر و گردن بالاتر از رقبای خود قرار دهد. با هم چند نمونه کلی از وِیژگی‌های Geekvape Aegis Mini را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 • کیفیت بدنه بسیار عالی
 • گزینه‌های مختلف در زمینه انتخاب رنگ
 • طراحی منحصر به فرد
 • اندازه کوچک و وزن بسیار سبک
 • عدم وجود دکمه‌های متعدد
 • عملکرد بسیار قوی به شکل Power Mode
 • دکمه فایر؛ یک انتخاب بسیار کاربردی
 • بسیار مناسب و کاربردی در زمینه آمپلی فایر وات و ولت
 • توانای مدیریت دما داخلی دستگاه با گزینه‌های متعدد
 • صفحه نمایش با اندازه مناسب با رنگ سیاه و سفید
 • توانایی مدیریت اتومایزر 25 میلی متر بدون هیچگونه اختلال در فرایند ویپینگ
 • استفاده آسان و بدون سختی در زمینه منو
 • توان بسیار بالا و دسترسی به حالت TC
 • طراحی قوی و مقاوم در برابر نشتی ایجوس
 • طراحی بدنه با رگه‌های دوست داشتنی چرمی
ایجیس مینی گیک ویپ

اگر بخواهیم در زمینه مشخصه‌های منفی ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini صحبت کنیم، می‌توانیم به عدم وجود گزینه‌های کافی برای حالت اجرایی دستگاه اشاره کرد. کمی فاصله کوچک بین اتومایزرها و همچنین بزرگنمایی در میزان شارژ باتری و ظرفیت آن از مواردی است که بهتر بود به آن به این شکل اشاره نمیشد.

جمع بندی

در نهایت ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini را می‌توان یکی از برترین محصولات موجود در کمپانی گیک ویپ دانست که از نظر عملکرد به میزان بسیار زیادی توانسته عملکرد عالی از خود به نمایش بگذارد. اگر دوست دارید ویپینگ را شروع کنید، این عامل می‌تواند به شما کمک کند تا ویپینگ بسیار بهتری را تجربه کنید. اگر از این محصول با توان 45 وات را در دستور کار خود قرار دهید و در حالت MTL ویپ کنید، می‌توانید از این محصول به مدت زمان نسبتا طولانی بدون نگرانی نسبت به عمر باتری استفاده کنید. در کل با بررسی‌هایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که باتری داخلی این ویپ جزو سه باتری داخلی برتر ویپ است که من در نمونه‌هایی مانند Mojo و Kroma تجربه کرده‌ام.

نکته جالب نسبت به نمونه‌های دیگری که استفاده کرده‌ام این است که این محصول نسبت به دو نمونه بالا که در قبل استفاده کرده‌ام به مراتب خوش دست و دلنشین‌تر است. اگر چه نسبت به بزرگنمایی درباره مشخصه‌های باتری راضی نبودم اما عملکرد کلی سایر مشخصه‌ها از مواردی بود که این محصول را به یکی از برترین گزینه‌های تولید شده توسط برند گیک ویپ دانست. نظر شما چیست؟ آیا ویپ ایجیس مینی گیک ویپ Geekvape Aegis Mini یک گزینه بسیار مناسب در زمینه استفاده برای ویپینگ روزانه به حساب می‌آید؟ نظر خود را برای ما کامنت کنید. با ما همراه باشید.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید ویپ، جوس، پاد و ماد و همراه با ضمانت پس از فروش و تنها نمایندگی رسمی شرکت گیک ویپ در ایران می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

www.geekvape.com/partners/

دیدگاه (4)

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×