نقد و بررسی ایجیس پاد گیک ویپ Geekvape Aegis Pod

بازگشت به نوشته‌ها
ایجیس پاد گیک ویپ

نقد و بررسی ایجیس پاد گیک ویپ Geekvape Aegis Pod

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

نقد و بررسی ایجیس پاد گیک ویپ Geekvape Aegis Pod

ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod  و برررسی این محصول از اطلاعاتی است که قصد داریم در این مقاله به بررسی آن بپردازیم. این دستگاه ضد آب ، اولین دستگاه شارژ نوع C درجه IP67 در صنعت است. این‌ها ادعاهای من نیست بلکه فقط آن‌ها را فقط از پشت جعبه این محصول خواندم.

ما در حال حاضر می‌دانیم که چقدر صنعت ویپینگ رشد سریعی دارد که به تولید و طراحی سیستم های پاد رسیده است. اخیراً کیت پاد اسموک الایک را مورد بررسی قرار دادیم، و همچنین این دستگاه نیز استاندارد ضد آب IP67 را ارائه می دهد. این عوامل در کنار یک دیگر نشان دهنده رشد سریع و اصولی صنعت ویپینگ در بازار بین الملل دخانیات است. گیک ویپ موج عظیمی را اندکی پس از عرضه ی کیت پاد ایجیس بوست به وجود آورد. من صاحبان رضایتمند بسیاری را می شناسم که اکثر آنها نسبت به تمام جزء های ویپ نسبتا ناآشنا هستند.

بنابراین این عامل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که نسل قبلی و قعلی این قبیل ویپ ها همگی از قابلیت حمل و همچنین استحکام بسیار مناسبی برخوردار هستند. این عامل به نوبه خود باعث افزایش عملکرد و کارایی محصول در مقایسه با نمونه‌های مشابه بازار خواهد شد.

فهرست مطالب

چه انتظاری از  ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod داریم؟

با توجه به درجه IP67، ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod ضد ضربه و با مقاومت بالا است. طراحی باریک این محصول به گونه ای در نظر گرفته شده است که در هر جیب شلواری جای می‌گیرد. نسل جدید کویل مدل  G با هر یک از محصولات دارای توان خروجی بین 5-20 وات در آینده نشان دهنده افزایش عملکرد و توان کلی محصول خواهد بود.

ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod ساخته شده از پلاستیک، سیلیکون، چرم و آلیاژ روی که محافظ بیرونی پاد است که می‌تواند توجه شما را به خود جلب کند. جهت جلوگیری از شکستن و تغییر شکل دستگاه قادر به توزیع فشار وارده به طور مساوی است.  این محصول 18 وات قدرت دارد و در تنظیمات خروجی خود هیچ اتلاف انرژی و توانی وجود ندارد. همچنین این مجصول از جریان هوا ثابت استفاده می‌کند. بنابراین آنچه شما ویپ می‌کنید همان چیزی است که به دست می آورید.

محتویات درون جعبه

 • کیت پاد ایجیس (سازگار با 3.5 میلی لیتر غیر TPD)
 • 2 عدد کویل مش فرم پاد 0.6 اهم
 • کابل USB (نوع C)
 • کتاب راهنمای کاربران
 • آچار کویل

مشخصات و ویژگی‌ها

ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod در چهار طرح و رنگ مشکی Beetle ، نقره ای Chafer ، طوسی Gunmetal و هفت رنگTamamushi موجود است. با نگاه کردن به اطراف، در واقع به نظر می‌رسد که یک نسخه ۲ میلی‌لیتر از نسخه سازگار با TPD باشد. به نظر می‌رسد که بتوان ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod را از لحاظ ظاهری به یک سوسک تشبیه کرد اما نترسید این محصول به زشتی یک سوسک نیست!

 • ابعاد: 88.1 mm×40.3mm×18mm
 • جنس : پلاستیک، سیلیکون، چرم و آلیاژ روی
 • وزن : 73 گرم
 • ظرفیت باتری :800 میلی آمپر ساعت.
 • توان خروجی تا 18 وات
 • محدوده مقاومت 0.4-3.0 اهم
 • ولتاژ پایین و محافظت از دمای بالا
 • چراغ LED سبز، آبی، قرمز
 • شارژ نوع C (5 ولت / 1.5 آمپر)
 • درجه IP67 برای ضد آب بودن
 • فن آوری ضد ضربه پیشرفته
 • طراحی مخصوص برای جلوگیری از پس دادن جویس
ایجیس پاد گیک ویپ

کیفیت ساخت و طراحی

همانند اکثر موارد موجود در بازار، ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod از یک ماده سخت PCTG ساخته شده است. اگرچه این دستگاه رنگی است اما مشاهده سطح جویس درون آن بسیار آسان دیده می‌شود. این پاد هنگام اتصال به باتری، در حذف مغناطیس با سایر دستگاه ها متفاوت است. درعوض، به کناره‌های باتری می‌چسبد، که جدا کردن آن را کمی دشوارتر می‌کند اما بدون هیچ گونه حرکتی، به راحتی در جای خود قرار می‌گیرد. یک سری شکاف در یک طرف پاد وجود دارد که به عنوان جریان ورودی هوا عمل کرده و باعث ایجاد یک ویپ MTL و همچنین مانع آسیب غیرقابل جبران به ریه می‌شود. درپوش سیلیکونی در زیر پاد قرار دارد و من با خوشحالی می‌گویم که وجود این قسمت بسیار کارآمد است. دهانه‌اش باید برای اکثر اندازه‌های بطری نازل مناسب باشد.

باتری ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod

بدنه اصلی باتری از رنگ اسپری شده آلیاژ روی تشکیل شده است. علامت تجاری گیک ویپ در مرکز هر دو طرف جلو و عقب قرار گرفته است. به نظر می‌رسد کناره‌های این پاد 18 میلی متری همراه با میزان تایید سلامت برندینگ یک ماده سیلیکونی یا لاستیکی باشد. مطمئناً سطح راحتی آن را هنگام گرفتن به دست افزایش می‌دهد. این دکمه که توسط آلیاژ روی بیشتر احاطه شده ‌است، در قسمت بالای باتری قرار گرفته‌است. این دکمه این امکان را به وجود می‌آورد تا انگشت شست در موقعیت طبیعی قرار گیرد که کاملا برای ویپ کردن مناسب است. در نهایت، پورت USB نوع C در قسمت پایین قرار دارد.

امکان استفاده از دستگاه در هنگام شارژ وجود ندارد اما با توجه به اینکه شارژ نوع C سریع است مسئله مهمی نیست.

ایجیس پاد گیک ویپ

عملکردهای باتری ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod

دکمه روشن کردن را پنج بار فشار دهید تا دستگاه فعال شود. برای حفظ دوام باتری، هنگام خاموش کردن نیز همین کار را انجام دهید. دکمه روشن شدن را در زیر ویپ فشار دهید. این دستگاه به طور خودکار بعد از ده ثانیه پیوسته ویپ کردن (توسط LED قرمز چشمک‌زن در ۱۰ بار نشان داده میشود) خاموش خواهد شد. باتری ایجیس پاد گیک ویپ دارای چندین ویژگی محافظتی است.

 • در دمای بالا جریان قطع می‌شود. اگر دمای دستگاه بیش از 80 درجه سانتیگراد باشد،LED دو مرتبه قرمز می شود و عملکرد آن متوقف می‌شود.
 • اعلانباتریکم.اگرولتاژباتری به کم‌تراز ۳.۲Vافت کند،LEDپنجبارقرمزخواهدشد.
 • نبودن پاد. تلاش برای استفاده از باتری بدون پاد منجر به سه بار چشمک زدن LED قرمز می شود.
 • اعلان اتصال کوتاه : LEDقرمز هشت بار چشمک می زند.
 • عملکرد خواب : دستگاه پس از ده ثانیه عدم فعالیت وارد حالت خواب می شود.
 • اعلان اتصال پاد : LED مطابق با قدرت باتری باقی مانده چشمک می زند.

عملکرد ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod چگونه است؟

قبل از اینکه به مهمترین جنبه ها یا جزئیات عملی برسیم، اجازه دهید کویل را نصب کرده و با جویس پر شود.

نصب کویل ایجیس پاد گیک ویپ

کویل های معمولی به سادگی آن را به داخل پایه پاد فشار دهید. سه حلقه O لاستیکی روی کویل، جای مناسب در داخل محفظه را تضمین می‌کند.

چگونه می توان ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod را پر کرد؟

 • پاد را از قسمت باتری بردارید.
 • درپوش سیلیکونی را از پایه پاد باز کنید.
 • به آن شیب دهید و پاد را به آرامی با ایجویس پر کنید.
 • درپوش سیلیکونی را در جای خود قرار داده و از بسته بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • پاد را دوباره در قسمت باتری به شکل قبل قرار دهید.

پس از نصب و پر کردن کویل، بگذارید ایجویس به مدت پنج دقیقه در پنبه جهت آماده سازی کویل خیس بخورد.

جی کویل مش ایجیس پاد گیک ویپ

این یک طراحی کاملاً جدید از گیک ویپ است. به عنوان کویل هیبریدی، انتظار آن را داشته باشید که آن را در نسخه‌های بعدی پیدا کنید. من یک مایع سالتی با نیکوتین و با میزان50VG/50PG  را انتخاب کردم. این یک پروفایل هندوانه عمومی است که اساسی و ساده است – درباره ایجویس‌های سالتی خوب بیشتر بخوانید. این یک تجربه‌ی با بخار زیاد از دهان به ریه است. عطر و طعمی که دریافت کردم فوق العاده بود که بلافاصله بعد از بازدم تراوش کرد. شیرینی میوه به وفور مشاهده می شد که نمایه آن روشن، شفاف و کاملاً شدید بود. طولی نکشید که اثرات سالتی نیکوتین شروع شد. همچنین یک ضربه مشخص به گلو ایجاد شد. بنابراین انتظار داشته باشید یک شبیه سازی سیگار کلاسیک با سطح قوی نیکوتین دریافت کنید.

همچنین این امکان وجود دارد که آسیب بسیار کمتری به ریه وارد شود. این سبک مورد نظر من است و صادقانه بگویم اینگونه است که هرچه به ویپ کردن با دستگاه خود ادامه می‌دهم ، کیفیت عطر و طعم از بین نمی‌رود.

نسبت غلیظ‌تر  VG

من از جویس زئوس مشکی ، نسبت 70VG / 30PG با نیکوتین خالص استفاده کردم. محتوای منتول بلافاصله از بازدم خارج شد و بر روی وضوح مطلوب افزود.کشمش سیاه در تمام مدت خوب جلوی بینی را می‌گرفت. یک تجربه بسیار با طراوت و سرزند؛ تجربه‌ای که کمتر ویپ و ایجویسی می‌توانست به من منتقل کند. با داشتن VG بیشتر، تولید بخار در هنگام برخورد ریه به پاد، تراکم و حجم بیشتری را ایجاد می کند. این عامل به نوبه خود باعث می‌شد تا حس و حال بهتری را نسبت به استفاده از ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod در مقایسه با سایر نمونه‌های قبلی تجربه کنم.

ایجیس پاد گیک ویپ

مزایا

 • تولید عطر و طعم عالی
 • ساختار جامد و ضد آب
 • LED آن در معرض نور مستقیم خورشید قابل مشاهده است.
 • مشاهده مایع از طریق شیشه پاد آسان است.
 • رفع آسیب به گلو از طریق MTL یا محدود کردن ویپ ریه
 • شامل ابزار خارج کننده کویل است که بسیار کاربردیست.
 • پس دادن جویس ندارد

معایب

 • خارج کردن پاد مشکل است.
 • تجربه کاملا کلاسیک MTL نیست.

بررسی نهایی

گیک ویپ از حالت ایجیس پاد به عنوان یک محصول ساده یاد می‌کند. این کاملاً درست است، زیرا خالی از زنگ و سوت سیستم‌های اخیر است. مسلما چیز بدی نیست. این احتمالا بهترین وسیله‌ای است که برای مدت طولانی از آن استفاده کرده‌ام. ایجیس پاد گیک ویپ سبک ، باریک و بسیار جیب پسند است. دکمه روشن کردن ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod مکان یابی را بدون نیاز به جستجو آسان می‌کند.

قدرت کویل آن ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod  بسیار عالی است و هر بار حتی زمانی که قدرت باتری در حال کاهش است، بطور خارق العاده‌ای می توان ویپ کرد . باتری 800 میلی آمپر تحت الگوی متوسط ​​تبخیر به مدت پنج ساعت دوام آورد. دستگاه در تمام دوره های تخلیه عملکرد عالی داشت و من هرگز احساس نمی کردم چیزی کمتر از 18 وات دریافت می‌کنم. با استفاده از USB نوع C ضمیمه شده، فقط 30 دقیقه طول کشید تا کاملاً شارژ شود.

به شدت برای افرادی که می‌خواهند به تازگی از ویپ استفاده کنند، ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod توصیه می‌شود:

من این را به هر  فردی که می‌خواهد به تازگی ویپ تجربه کند را بسیار توصیه می‌کنم. با مقدار صحیح نیکوتین و ایجویس مناسب این امکان برای شما وجود خواهد داشت تا دودی غلیظ با میزان آسیب بسیار کم برای ریه خود داشته باشید. در واقع، در بسیاری از روش‌ها، برخی از آن‌ها را اجرا می‌کند و قطعا آن‌ها را با سادگی استفاده از آن شرمنده می‌کند.

گیک ویپ با کویل مش G ، kanthal پیروز است. من نمی‌توانم عیبی روی آن بگذارم. هر بار که ایجویس‌های مختلف با ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod تجربه می‌کنم، به این نتیجه می‌رسم که طعم و میزان بخار  ایجویس پس از هر بار استفاده از این محصول کاهش پیدا نخواهد کرد. هیچ نشانه ای از پس دادن (یا تراکم آن ماده) وجود نداشت.من پیشنهاد می‌کنم از ایجویس‌هایی با نسبت‌هایی مانند 50VG/50PG   70VG / 30PG  استفاده کنید.

چرا ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod؟

زیرا به این ترتیب تضمین می‌کنید که می‌توانید پاد را قبل از تعویض کویل حداکثر چهار بار پر کنید.

این مشاهدات من نیست، گیک ویپ خودش پیشنهاد می‌کند بعد از این دوره استفاده، آنها را جایگزین کنید. خبر خوب این است که کویل‌های تعویض اکنون به راحتی در دسترس هستند. به نظر می‌رسد که من قرار است خیلی زود برخی را جمع کنم!

کلام آخر

ایجیس پاد گیگ ویپ Geekvape Aegis Pod جدید بسیار چشمگیر است . کیت ایجیس پاد با ترکیب عناصر طراحی های قبلی خود، جمع و جور، باریک، ضد ضربه و ضد آب است. تولید عطر و طعم آن هم خیلی خوب است. هر چه اندازه یک ویپ کوچک و نازکتر باشد، آن ویپ برتر است! نظر شما چیست؟ آیا این ویپ گزینه مناسبی برای استفاده به حساب می‌آید؟ نظرات خود را کامنت کنید. با ما همراه باشید.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید ویپ همراه با خدمات پس از فروش و  تنها نماینده رسمی شرکت گیک ویپ در ایران  می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
www.geekvape.com/partners/

دیدگاه (3)

 • MSN

  چقدر خوبه این ایجیس پاد، خوشدست و دوست داشتنی، جون دار و بی درد سر، بین همه پاد سیستم های امتحان شده من، فقط کالیبورن یوول به نظرم ازش سرتر بوده، البته به قیمت هم دقت کنید. این پاد حرف نداره.

  18 فوریه 2021 در 2:32 ب.ظ
 • 9357756255

  خیلی خوب وخاص و زیبا و همچنین کوچک و خوش دست

  5 آوریل 2021 در 11:05 ب.ظ
 • 9357756255

  👍👍👍👍💖💖💖👍👍👍👍

  5 آوریل 2021 در 11:05 ب.ظ

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×