نقد و بررسی دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X

بازگشت به نوشته‌ها
ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ

نقد و بررسی دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

فهرست مطالب

نقد و بررسی دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X

ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ  GeekVape Aegis X و اطلاعات مربوط به این دستگاه را قصد داریم در این مقاله مورد بررسی قرار دهیم. در دنیای ویپینگ، هر روزه دستگاه و نمونه‌های مختلف بسیار زیادی در بازار معرفی می‌شوند که هر کدام مشخصه و ویژگی‌های خاص خود را دارد. حال در این قبیل بازارها، پیدا کردن محصولی که از نظر عملکرد و کارایی خود به تنهایی یک پکیج کامل باشد، کار بسیار سخت و زمان بری است. برای این که بتوانید در این زمینه موفق عمل کنید، اولین کاری که باید انجام بدهید این است که در ابتدا به نیاز خود و سپس اهداف مورد نظر برای استفاده از آن را به خوبی تشخیص دهید. این عامل به نوبه خود باعث می‌شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن انتخاب صحیحی داشته و از آن لذت ببرید.

درباره خرید ویپ اولین موضوعی که می‌تواند برای انتخاب کمی تاثیرگذار باشد، بحث برند و کمپانی سازنده آن است. حتما در وهله اول سعی کنید از شرکت‌های خرید کنید که از کیفیت و اصالت بسیار زیادی در زمینه تولید و تحویل محصول برخوردار باشید. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا به بررسی اطلاعات کلی درباره یک محصول بسیار مناسب برای استفاده در زمینه ویپینگ را به شما معرفی کنیم. محصولی که به نوبه خود می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما در داشتن تجربه‌ای بسیار دلنشینی را در زمینه ویپینگ به شما ارایه دهد. دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X و اطلاعات مربوط به مشخصه‌های ساختاری این محصول را می‌خواهیم در این مقاله مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

اطلاعات اولیه درباره ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X

دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X را می‌توان یکی از برترین و مشهورترین محصولات تولید شده در کمپانی گیک ویپ دانست که از جدیدترین سری ماد dual-18650 درست شده است. مشخصه‌های ساختاری بسیار زیادی در طراحی این محصول در نظر گرفته شده است که آن را نسبت به بسیاری از محصولات مشابه موجود در بازار متمایز می‌کند. به عنوان مثال توان 220 واتی و همچنین برخورداری از صفحه نمایش 2.4 اینچی رنگی در این محصول باعث شده تا جدا از عملکرد، از کارایی و طراحی بسیار دلنشینی برخوردار شد. همچنین وجود چیپست AS.2.0 در این ویپ باعث شده تا به میزان بسیار زیادی عملکرد و فعالیت آن بسیار بهتر از نمونه‌های مشابه قبلی موجود در کمپانی گیک ویپ باشد. این محصول جدا از این که از موارد بالا برخوردار است، در برابر مشخصه‌های طبیعی مانند گرد و خاک و یا آب نیز مقاومت بسیار بالایی دارد.

کمپانی گیک ویپ به نوبه خود در زمینه ساخت و طراحی ماد بسیار قوی و اصولی عمل کرده است. این عامل در نمونه دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X نیز وجود دارد. جدا از آن این محصول از طراحی بسیار قوی و یکی از برترین مادهای موجود در میان نمونه‌های مشابه به خود برخوردار است. من حتی نمونه‌های مشابه این محصول مانند Aegis Squonk را نیز مورد بررسی قرار دادم و به این نتیجه رسیدم که این گزینه از کیفیت و عملکرد بسیار قوی‌ای در ماد دارد. این عامل باعث شده تا بسیاری از ویپرها کمپانی گیک ویپ را به عنوان یکی از برترین کمپانی‌های فعال در بازار ویپینگ در زمینه طراحی و تولید ماد بشناسند. حال زمان آن رسیده که دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X در زمینه‌های مختلف از جمله ماد نیز مورد بررسی قرار دهیم.

طراحی بیرونی ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X بسیار زیبا و خلاقانه است.این محصول را می‌توانید در رنگ و ترکیب‌های مختلف داشته باشید. رنگ‌های سبز، طلایی، نارنجی، رنگین کمانی، نقره‌ای، قرمز، مشکی و ترکیبی از مس و فلز از نمونه‌هایی است که می‌توانید نسبت به خریداری آن اقدامات لازم را از طریق کمپانی‌های فعال در این زمینه به عمل آورید.

ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ

اولین تاثیر ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X

هنگامی که برای اولین بار دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X را خریداری کرده و از ماد آن استفاده کردم، به این نتیجه رسیدم که طراحی این سری از ویپ‌های تولید شده توسط برند گیک ویپ به میزان بسیار زیادی جذاب‌تر از سایر نمونه‌های موجود و مشابه خود در مقایسه با محصولات تولید شده همین کمپانی است. در این زمینه می‌توان ادعا کرد که این سری ویپ تولید شده توسط کمپانی گیک ویپ از عملکرد و طراحی بسیار جذابی برخوردار بوده و تا به اینجای کار مورد تایید بسیاری از ویپرها قرار گرفته است. در حال حاضر من دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X با رنگ نارنجی به همراه طرح چرمی را بر روی بدنه آن خریداری کردم. با این که این محصول از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه، گرد و خاک و آب دارد اما بدنه آن به همراه کاورهای خود بسیار نرم وخوش دست است.

این عامل نیز باعث شده تا بسیاری از افراد به راحتی و آرامش بسیار بیشتری از این محصول استفاده کنند. جدا از آن می‌توان این مشخصه را انتظار داشت که دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X به میزان بسیار زیادی نسبت به رقبای خود بتواند پیشی بگیرد. با این وجود اگر از مادهای سری ایجیس استفاده کرده باشید، به این نتیجه می‌توان رسید که تا حدود بسیار زیادی می‌توانید حدس بزنید چه امکاناتی این محصول نیز از آن برخوردار است. یک نکته دیگری که دوست دارم در این زمینه به آن اشاره کنم این است که این محصول نوعی کیت جدید با ورژن به روزتر دارد که با نام های Zeus و  Cerberus نیز شناخته می‌شود.

طراحی بدنه و کیفیت ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X

دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X از طراحی و کیفیت بدنه بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. اگر بخواهیم یک نمونه مشابه از کمپانی گیک ویپ را برای این محصول مثال بزنیم، می‌توانیم نمونه Aegis Legend را نام ببریم که به میزان بسیار زیادی با نمونه X شباهت دارد. این محصول دارای جنس بدنه بسیار قوی و طراحی بسیار زیبا است که نسبت به نمونه‌های قبلی خود وزن کمتر و طراحی بسیار زیباتری دارد. در این زمینه دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X از Aegis Legend گزینه بسیار بهتری به حساب می‌آید. ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X را به راحتی می‌توان در دست گرفت و ماد آن نمونه dual-18650 است که دارای یک صفحه نمایش 2.4 اینچی نیز می‌باشد. این ماد با این صفحه نمایش می‌تواند به راحتی وضعیت داخلی دستگاه را می‌توانید چک کنید. همچنین کیفیت صفحه نمایش این ویپ بسیار قوی و واضح است که استفاده از آن را بیش از پیش راحت می‌کند.

همانند سایر نمونه‌های موجود در سری ویپ‌های ایجیس، ماد موجود در این پکیج به رنگ سیاه بوده و دارای کاور مشکی ضخیم وبا مقاومت بسیار بالا است که از تمامی قسمت‌های بدنه این ویپ محافظت می‌کند. یک گزینه بسیار دوست داشتنی که کمپانی گیک ویپ در اختیار کاربران قرار داده این موضوع است که می‌توانید از میان نمونه‌های موجود در کمپانی رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید. از لحاظ طراحی کلی می‌توان این ویپ را به یکی از برترین نمونه‌های تولید شده در کمپانی گیک ویپ دانست. رگه‌های نارنجی در قسمت انتهایی این محصول، نقش و نگار بسیار جذابی را به این ویپ ارائه داده است. ظاهر کلی این ویپ بسیار زیبا و در عین حال ساده است که همین عامل باعث می‌شود تا از آن در تمامی شرایط ممکن استفاده کنید. در زمینه برندینگ و قرارگیری لوگو می‌توان به این موضوع نیز به عنوان یکی دیگر از نکات جالب توجه طراحی ساختاری در این محصول دانست.

لوگو برند گیک ویپ بالای صفحه نمایش قرار داشته؛ نام ایجیس نیز در قسمت پایینی دکمه‌های محصول تعبیه شده است. طراحی همه چیز به نظرم به خوبی صورت گرفته است اما به نظر می‌رسد نوشته ایجیس بر روی محصول بهتر بود در قسمت دیگری تعبیه می‌شد. قسمت بدنه باتری در این محصول را می‌توان کاملا شبیه به Aegis Legend دانست. هنگامی که خواستید باتری را خاموش کنید، بهتر است حتما به ضامن توجه کنید که تا آسیبی به باتری و ساختار کلی دستگاه وارد نشود. من به شخصه طرفدار این قسمت از دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X نیستم؛ بهتر بود برای این موضوع، حالتی مانند درب تعبیه می‌شد تا بتوان باتری را درآورد و یا جابجا کرد. از آن جایی که ماد این محصول از نوع IP67 است، بهترین کار این است که درب‌ها در این قسمت به صورت مغناطیسی باشد. به همین دلیل این طراحی سازگارتر و منطقی‌تر به نظر می‌رسد.

در کل هیچ نوع دکمه خاصی بر روی این ماد وجود ندارد. پین 510 گزینه بسیار مناسبی است که در این دستگاه قرار دارد و باعث می‌شود که هیچ گونه مشکلی با اتومایزر نداشته باشد. در کل از نظر اندازه، این ماد قطر 31.5 میلی متری دارد اما با این وجود به دلیل ساختار اریب گونه خود می‌تواند تا 26 میلی متر نیز قطر داشته باشد. موردی که درباره شارژ و مشخصه‌های مربوط به آن می‌توانم به شما بگویم این است که نوع شارژ داخلی تا 2 آمپر نیز وجود دارد اما به شما پیشنهاد می‌کنم از باتری خارجی آن استفاده کنید. پورت USB موجود بر روی ماد در کنار پین 510 قرار داشته و به وسیله قسمت روکش‌دار بدنه از آن محافظت می‌شود.

ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ

مشخصه‌های کلی و عملکرد ساختاری دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X

اگر بخواهیم از نظر ساختاری و عملکرد دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X را مورد بررسی قرار دهیم، می‌توانیم بگوییم که این دستگاه نیز همانند سایر نمونه‌های موجود در کمپانی گیک ویپ بسته بندی و عملکرد نسبتا یکسانی دارد. در زمینه اجرایی و توان کلی می‌توان این انتظار را داشت که این محصول بهتر از رقبای خود عمل کرده باشد. دلیل این موضوع نیز گزینه‌هایی اخطار دهنده پیش از گرم شدن بیش از حد اجزای داخلی دستگاه است. این مشخصه‌ها هر کدام به عنوان ویژگی‌های گزینه‌های محصول به حساب می‌آید که از کیفیت و ویژگی بسیار زیادی نیز برخوردار می‌باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به توانایی کنترل دما (ss, Ni200 ,Ti & TCR)، حالت VPC  و حالت Bypass اشاره کرد.

دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X از استانداردهای TCR نیز برخوردار می‌باشد که می‌تواند به راحتی به حالت TCR تغییر پیدا کرده اما این امکان در حال حاضر این مشخصه به صورت خودکار در این نمونه وجود ندارد. این مشخصه از نیازهای هر ویپری است که قصد دارد از محصول خود استفاده کند و دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X از این قبیل امکانات برخوردار است.

یک نکته مثبتی که دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X در مقایسه با سایر نمونه‌های ایجیس تولید شده در کمپانی گیک ویپ وجود دارد این است که می‌توان بر اساس حافظه‌ای که بر روی این دستگاه تعبیه شده به راحتی اطلاعات و داده‌های خود مربوط به برنامه ویپینگ خود را در آن ذخیره کرده و بر اساس آن برنامه‌ها از ویپ استفاده کنید. به عنوان مثال برای هر حالت و قسمت مربوط به این ویپ، فضای حافظه وجود دارد و این امکان برای شما وجود دارد که این اطلاعات را برای افراد تعریف کنید. می‌توانید به آسانی با تغییر پروفایل موردنظر خود به راحتی به حالت دلخواه از دستگاه استفاده کنید.

استفاده از دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X

در کل روش استفاده از دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X و یا سایر نمونه‌های مشابه تولید شده توسط کمپانی گیک ویپ بسیار ساده و اصولی است. به عنوان مثال هنگامی که سراغ منو موجود در این محصول می‌رویم، همان فرمت و ساختار کلی را مشاهده می‌کنیم که در سایر نمونه‌های گیک ویپ وجود داشت. در قسمت تنظیمات این امکان وجود دارد تا بتوانید موارد مورد نظر خود را تغییر دهید. در قسمت منو گزینه‌های مانند Auto Option و یا حالت دستی (Manual) نیز وجود داشت که در خود سایت گیک ویپ نیز به آن اشاره نشده است و در کل از این گزینه‌ها نیز خود من استفاده نکردم.

همچنین یک قسمت به عنوان تنظیمات تم وجود دارد که در بین سه گزینه‌های UI جابجا می‌شود. از این گزینه‌ها می‌توان به تنظیمات رنگ برای تغییر رنگ UI، ورژن‌های موردنظر برای چک کردن ورژن نرم افزار ثابت و گزینه‌های مربوط به Reset و یک گزینه دیگر مانند AAB به همراه باتری اشاره کرد. مجددا این مشخصه‌ها نیز نه در سایت و نه در بروشور این محصول توضیحی داده نشده است. با این حال یک سری توضیحات کلی درباره نحوه استفاده و به کارگیری مشخصه‌های دستگاه ویپ Geekvape Aegis X را در این مقاله مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 • زدن پنج کلیک دکمه fire برای خاموش و یا روشن کردن
 • فشار دادن سه بار دکمه fire برای رفتن به قسمت منو
 • از کلیک‌های بالا و پایین به منظور انتخاب پروفایل موردنظر و تایید گزینه مورد نظر با فشار دادن دکمه fire
 • استفاده از کلیک‌های بالا و پایین به منظور حرکت در میان حالت‌ها و تایید گزینه مورد نظر با فشار دادن دکمه fire
 • استفاده از کلیک‌های بالا و پایین به منظور تغییر تنظیمات در قسمت منو برای هر حالت دستگاه
 • نگه داشتن کلیک fire برای تایید حالت مورد نظر موجود در دستگاه و تنظیمات مرتبط به آن
 • فشار دادن گزینه fire با گزینه‌های بالا یا پایین به منظور تغییر میزان نور و وضوح تصویر منو
 • نگه داشتن گزینه بالا و پایین برای تثبیت تغییرات( ماد در حالت fire همچنان می‌تواند باشد)
 • نگه داشتن گزینه بالا و پایین در منو برای دسترسی به تنظیمات submenu

اگر بخواهیم در کل در زمینه نحوه استفاده دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X صحبت کنیم، می‌توانیم بگوییم که کار کردن و استفاده از آن بسیار آسان و بدون مشکل است. این مشخصه آسان‌تر خواهد شد اگر از نمونه‌های قبلی کمپانی گیک ویپ نیز استفاده کرده باشید. البته بهتر است خود کمپانی کمی توضیحات بیشتری در زمینه مشخصه‌های دستی این محصول به خریداران انتقال دهد تا استفاده و کارایی آن راحت‌تر از حالت فعلی آن شود.

توان و مشخصه‌های اجرایی ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X

یک نکته مثبت و بسیار جالبی که می‌توانیم نسبت به این محصول بیان کنیم این است که چیپست به کار رفته در آن ورژن جدیدتر و به روزتری نسبت به ویپ‌های قدیمی تولید شده در کمپانی گیک ویپ از جمله Aegis Legend و Nova دارد. در کل چیپست‌های به کار رفته در ویپ‌های سری ایجیس از کارایی و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. کمی بیشتر درباره آن توضیح می‌دهیم. تست کلی درباره مادهای این محصول به وسیله شارژ باتری‌های Sony VTC5A صورت گرفت. موارد و اطلاعات مربوط به توان و میزان ولتاژ این محصول را بر اساس توضیحات کمپانی، اعداد 200 وات و 12 ولت در نظر گرفته شد. در این توضیحات اطلاعاتی درباره میزان آمپلی فایر دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X داده نشده است.

در مدت زمان تستی که من بر روی این محصول داشتم، توان آن تا 220 وات نیز پیش رفت. بر اساس توان 200 وات که در لیست بیان شد، این عدد می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای یک ویپ باشد. میزان آمپلی فایری که به دست آوردم، عدد 43 بود که تا حدودی بالاتر از حد معین برای باتری‌های 18650 میلی آمپری امروزی است. حدود مورد نظر برای این مشخصه عدد 40 است. پس از آن میزان ولتاژ کویل‌ها را مورد بررسی قرار دادم. حد ولتاژی که از کویل 0.63 اهمی به دست آوردم، عدد 11.781 ولت بود که به اطلاعات لیست شده در این محصول بسیار نزدیک به موارد بیان شده است. اندازه ولتاژ دقیقا همان مقیاسی بود که بیان شده بود اما همچنان توان برای افزایش آن وجود داشت.

ماد در میزان توان پایین‌تر 100 وات تنها 0.01 وات تغییر دارد و در توان کلی می‌تواند تا 100 وات تغییر داشته باشد. در مدت زمانی که داشتم ماد را مورد بررسی قرار می‌دادم، هیچ گونه مشکلی در زمینه افزایش دما و یا داغ شدن آن ندیدم. معمولا دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X از نظر تنظیمات و اطلاعاتی که بر روی صفحه نمایان می‌کرد، بسیار دقیق و اصولی بود.

اطلاعات کلی درباره کنترل دما Geekvape Aegis X

این اطلاعات و تست را با استفاده از سیم SS316L در حالت SS انجام دادم:

 • یک دور با یک کویل
 • یک دور ساده با کویل دو واحدی

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X می‌تواند تا حد 220 وات نیز توان داشته باشد و کنترل دما بسیار مناسبی دارد اما متاسفانه از همان مشکلی که نمونه‌های قبلی این کمپانی از جمله مادهای Voopoo و Rincoe داشتند نیز این نمونه دارد. می‌توان این محصول را تا توان حداکثری نیز افزایش داد اما از نظر عملکرد نمی‌توان به نزدیکی آن اعداد مد نظر رسید. به عنوان مثال با کویل 0.1 اهمی که با توان 120 واتی می‌توان ویپینگ بسیار دلنشینی را تجربه کرد، این امکان وجود ندارد تا این حالت را به TC تغییرداد و توان خروجی تنها 50 وات خواهد بود. این عامل یک نقطعه ضعف برای دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X به حساب می‌آید. اثر منفی این عامل بیشتر از قبل نمایان خواهد شد زیرا در هیچ یک از مادهای قدیمی این مشکل وجود نداشت.

 اگر از کویل‌های دیگری استفاده می‌کردم که به توان کمتر از 50 وات نیاز داشت، آن وقت این امکان برای من وجود داشت تا بتوانم ویپینگی با حرارت 430 تا 440 فارنهایت داشته باشم. بنابراین اثری که این ویپ در این زمینه دارد، بیش از 10 تا 20 درجه بیشتر است که این عامل باعث می‌شود تا بتوان به میزان بسیار زیادی بخار از طریق ویپینگ دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X به دست آورد. در هر سری ویپینگ، بخار زیاد و تاثیر ویپینگ آن بر روی گلو به بهترین شکل ممکن حس می‌شود. همچنین در هر بار استفاده از این ویپ می‌توان به این نتیجه رسید که توان این محصول در حالت پایین، برای این که افزایش پیدا کند، باید زمان بیشتری را در مقایسه با سایر مادها صرف کند تا بتواند به آن توان بالای مد نظر شما دست پیدا کند.

بر اساس داده‌های تکنیکال، TCR در دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X باید عدد 92 برای SS316 باشد اما حالت فعلی برای SS عدد 105 است که معمولا این مقیاس برای TCR و سیم SS304 است. البته همچنان این استراتژی که از حالت معمولی SS بدون هیچ گونه تغییری برای ویپینگ استفاده کنیم، یک استراتژی بسیار مناسب برای افزایش بهره وری و عملکرد این دستگاه است.

در کل اگر بخواهیم عملکرد کلی دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X را مورد بررسی قرار دهیم، می‌توانیم به این عامل اشاره کنیم که این ویپ فراتر از میزان محدوده خود ممکن است افزایش داشته باشد اما به هیچ عنوان عملکرد مشابه به این توانایی را نمی‌تواند نشان بدهد. در کل Geekvape Aegis X را می‌توان یک گزینه بسیار مناسب برای آن دسته از افرادی بدانیم که می‌خواهند از ویپ به صورت روزمره اما با توان پایین استفاده کنند.

ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ

ویژگی‌های کلی دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X

 • جنس بدنه بسیار قوی
 • برخورداری از پوشش لاستیکی بسیار قوی به منظور محافظت از بدنه
 • مجهز به IP67
 • برخورداری از 8 رنگ متنوع
 • نسبت بندی دقیق در زمینه توان اجرایی ماد
 • برخورداری حالت پاور مطلوب در حالت اجرایی
 • توانایی استفاده از اتومایزر 26 میلی متر بدون هیچگونه تداخل در عملکرد دستگاه
 • قیمت مقرون به صرفه
 • مجهز به صفحه نمایش رنگی با کیفیت عالی با اندازه 2.4 اینچی
 • طراحی بسیار زیبا و برخورداری از منو با استفاده ساده
 • استفاده از شارژ 2 آمپر با دقت و نسبت بسیار بالا
 • دارای مدار افزاینده

اگر بخواهیم درباره نقاط ضعف دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X صحبت کنیم، می‌توانیم بگوییم که توان صد درصدی در حالت TC این دستگاه وجود ندارد. همچنین تعریف کلی و مشخصی درباره حالت دستی و تنظیمات AAB وجود ندارد که این عامل کار را تا حدود نسبتا زیادی می‌تواند سخت کند. در کل دیگر نمی‌توان مشکل و یا ایراد خاصی نسبت به دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X گرفت. این محصول یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی است که می‌خواهند به صورت روزانه و با توان کم از ویپ استفاده کنند.

کلام آخر

در کل می‌توان گفت که کمپانی گیک ویپ توانست در این محصول خود به بهترین شکل ممکن عمل کند. در کل من به شخصه طرفدار محصولات تولید شده توسط این کمپانی و سری ایجیس هستم. اگر دوست دارید از یک ویپ مناسب با طراحی بسیار زیبا و عملکرد عالی استفاده کنید، دستگاه ویپ ایجیس ایکس گیک ویپ GeekVape Aegis X می‌تواند انتخاب منطقی و مقرون به صرفه‌ای باشد؛ البته اگر دوست نداشته باشید از حالت TC آن استفاده کنید. عملکرد این محصول بعد از قرار گرفتن مدار افزاینده و وجود باتری داخلی و خارجی آن توانست به یک گزینه بسیار کاربردی و عالی برای استفاده باشد.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید ویپ، جوس، پاد و ماد و همراه با ضمانت پس از فروش و تنها نمایندگی رسمی شرکت گیک ویپ در ایران می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

www.geekvape.com/partners/

دیدگاه (5)

 • MSN

  دستگاه بی حرف و حدیث، عالی و سخت جون
  خسته نباشید به دوستان و مترجم محترم

  14 فوریه 2021 در 3:08 ب.ظ
 • MSN

  فقط یه موضوعی، توان اسمی این ماد، همون ۵ تا ۲۰۰ واته که خود شرکت سازنده هم مدعی اونه، اگرچه همون طور که تو متن هم بود، بیشتر از این توان هم ازش کشیده شده تو تست ها، اما بهرحال باید به اندازه خود دستگاه و مبلغی که واسش پرداخت می‌کنیم ارزش انتظار داشته باشیم که از این جهت به نظر من فوق العاده است.

  14 فوریه 2021 در 3:14 ب.ظ
 • MSN

  از دوستان متخصص ویپرزکو هم خواهش میکنم بیشتر و اگه امکان داره تو یک با چند مقاله اختصاصی، به مسأله TCR و آموزش اون و نحوه کار باهاش بپردازن، مطمئنا با توجه به اینکه هیچ منبع درست و حسابی فارسی در این زمینه وجود نداره، استقبال میشه. مرسی

  14 فوریه 2021 در 3:19 ب.ظ
 • 9357756255

  زیبا و قدرتمند👍👍

  5 آوریل 2021 در 11:10 ب.ظ

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×