نقد و بررسی وینکس استایلوس گیک ویپ Geekvape Wenax Stylus

بازگشت به نوشته‌ها
وینکس استایلس گیک ویپ

نقد و بررسی وینکس استایلوس گیک ویپ Geekvape Wenax Stylus

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

فهرست مطالب

وینکس استایلس گیک ویپ Geekvape Wenax Stylus

وینکس استایلس گیک ویپ Geekvape Wenax Stylus محصول شرکت معروف گیک ویپ (Geek Vape)، یک دستگاه پاد است که قابلیت ارسال مستقیم بخار به ریه (MTL) را دارا می‌باشد. از مشخصات این پاد می‌توانیم به باتری ۱۱۰۰ میلی آمپری، ظرفیت کارتریج ۲ میلی لیتری و دو امکان ویپینگ اتوماتیک و دکمه‌ای اشاره کنیم.

مزایا و معایب وینکس استایلس گیک ویپ Geekvape Wenax Stylus

مزایا :

 • خوش دست و زیبا
 • بسیار سبک
 • طعم عالی
 • عملکرد عالی کویل
 • بدون کوچکترین نشت
 • عمر طولانی باتری

معایب :

 • درپوش پلاستیکی در بخش لولای پاد به نظر مقاومت زیادی ندارد
 • برای شارژ شدن استفاده از پورت USB C بهتر بود

در ادامه به جزئیات بیشتری درباره این پاد خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

وینکس استایلس گیک ویپ
وینکس استایلس گیک ویپ

محتوای جعبه محصول وینکس استایلس

 • دستگاه وینکس استایلس
 • ظرفیت کارتریج وینکس استایلس ۲ میلی لیتر
 • کویل G Pod Formula (Mesh)، ۰.۶ اهم (از پیش نصب شده)
 • کویل G Coil Formula، ۱.۲ اهم
 • دریپ تیپ دلرین (Delrin Drip Tip)
 • کابل Micro USB
 • آچار تعویض کویل

مشخصات وینکس استایلس

 • وزن: 44 گرم
 • محدوده خروجی 11 الی 16 وات
 • باتری: 1100 میلی آمپر در ساعت
 • ظرفیت کارتریج 2 میلی لیتر

طراحی و کیفیت ساخت وینکس استایلس گیک ویپ Geekvape Wenax Stylus

وینکس استایلس گیک ویپ ظاهری استوانه‌ای شکل دارد. بسیار باریک است و اندازه آن هم ایده‌آل به شمار می‌رود. ضخامت دقیق این پاد به اندازه یک باتری ۱۸۶۵۰ بوده و طول آن یک و نیم برابر باتری‌های ۱۸۶۵۰ است.  وزن بسیار سبکی داشته و در حین پر بودن کارتریج ۴۸ گرم می‌باشد.

بدنه وینکس استایلس گیک ویپ پلاستیکی و در بعضی از رنگ ها به صورت فلزی است، این مشخصه باعث شده در دست گرفتن آن حس خوبی را به کاربر انتقال دهد، حسی شبیه به لمس پوشش ماد Vaporesso Gen اما بدون گودی.

کار کردن با این دستگاه واقعا ساده است. روی بخش جلویی بدنه اسم ویناکس (Wenax) درج شده و در نزدیکی قسمت بالای آن یک مجرای کوچک برای جریان هوا در نظر گرفته شده است. در پشت دستگاه ادامه نام دستگاه یعنی عبارت استایلس (Stylus) نوشته شده، یک درگاه شارژ Micro USB و یک مجرای دیگر برای جریان هوا نیز در این بخش از بدنه قابل مشاهده است.

در زیر دستگاه یک دکمه با لوگوی گیک ویپ وجود دارد.

در قسمت بالایی پاد (کارتریج) قرار گرفته که بخش کوچکی را شامل می‌شود. غلاف از بالای دستگاه کشیده می‌شود اما هیچ آهن ربایی ندارد. در عوض فقط به محفظه بدنه فشار آورده و به راحتی جا می‌افتد. در واقع اندازه آن در نگاه اول کوچک به نظر می‌رسد چون بیش از نیمی از آن توسط محفظه بدنه پوشیده شده، در عین حال کاملا جمع و جور است.

موارد ذکر شده تمام چیزهایی است که در وینکس استایلس گیک ویپ وجود دارد. این پاد بسیار خوش ساخت بوده و نمایی زیبا و منحصربفرد را مهمان چشم‌ها می‌کند.

 مشخصات و کارکرد وینکس استایلس گیک ویپ

وینکس استایلس دارای یک میکرو چیپست As بوده و از آن قدرت می‌گیرد. توان خروجی آن هوشمندانه و متناسب با کویلی است که شما روی دستگاه نصب کرده‌اید.

برای روشن کردن این پاد سیستم، باید دکمه فایر که در بخش پایه قرار گرفته را پنج بار فشار دهید. برای خاموش کردن هم دوباره پنج کلیک لازم است.

با سه بار فشردن دکمه فایر می‌توانید سطح توان خروجی (کم، متوسط، زیاد) آن را تنظیم کنید. اگر از کویل ۰.۶ اهمی استفاده می‌کنید این سطوح به ترتیب ۱۴، ۱۵ و ۱۶ وات را در بر می‌گیرند. در صورت استفاده از کویل ۱.۲ اهمی، توان خروجی به ترتیب ۹، ۱۰ و ۱۱ وات خواهد بود. در حین تعویض سطح قدرت خروجی، چراغ LED اطراف دکمه فایر با رنگ‌های متفاوتی فلش زده و نشان می‌دهد که در حال حاضر میزان قدرت روی چه سطحی قرار دارد. رنگ سفید نمایش دهنده قدرت کم است. رنگ‌های آبی و سبز هم به ترتیب توان خروجی متوسط و زیاد را نشان می‌دهند.

برای ویپینگ می‌توانید از حالت کامگیری اتوماتیک استفاده کنید. در عین حال، می‌توانید حین کامگیری دکمه فایر را نیز بفشارید. در حالت کامگیری دکمه‌ای، توان خروجی همیشه زیاد خواهد بود.

چراغ LED اطراف دکمه پاور در هنگام کامگیری با رنگ‌های متفاوت میزان شارژ باقی مانده در دستگاه را نشان می‌دهد. رنگ سبز به معنای ۷۱ تا ۱۰۰ درصد شارژ است، رنگ آبی به معنای ۳۱ تا ۷۰ درصد شارژ بوده و رنگ قرمز به شما می‌گوید سطح شارژ آن بین ۰ تا ۳۰ درصد است.

همانطور که می‌بینید استفاده از وینکس استایلس گیک ویپ واقعا ساده و راحت است.

شکل استوانه‌ای و در بالا حالت گنبد مانند دارد. دریپ تیپ (لبی) آن قابل جداشدن است و یک دریپ تیپ دیگر هم (برای ارسال مستقیم بخار به ریه) از جنس پلیمر در جعبه محصول قرار گرفته است. دریپ تیپ از پیش نصب شده نسبت به دریپ تیپ دوم دارای طول کوتاهتر، قطر همسان و مجرای وسیع‌تری است. به نظر می‌رسد جنس دریپ تیپ کوتاهتر هم دلرین باشد.

 وقتی کارتریج را از دستگاه بیرون می‌کشید در کنار خود یک درپوش پلاستیکی دارد که برای پر کردن پاد باید آن را باز کنید. لولای درپوش پلاستیکی به نظر کمی نازک است. درگاه پر کردن پاد اندازه مناسبی دارد بنابراین کار با آن ساده خواهد بود.

کویل‌ها با فشردن جا می‌افتند، بنابراین برای خارج کردن کویل باید به کمک انگشت یا ابزار تعویض کویل (موجود در جعبه)، آن را به سمت خارج بکشید. سپس کویل جدید را به پایه غلاف فشار داده و آن را نصب می‌کنید.

وینکس استایلس گیک ویپ

کویل‌های وینکس استایلس گیک ویپ

وینکس استایلس دو کویل دارد. کویل G Coil Pod Formula (Mesh) 0.6ohm که از قبل نصب شده و کویل G Coil Pod Formula 1.2ohm‌.

با نصب کویل جدید، دستگاه پاد به طور اتوماتیک و به تناسب کویل نصب شده میزان توان خروجی را انتخاب و تنظیم می‌کند.

با نصب کویل ۰.۶ اهمی می‌توانید توان خروجی مورد نظرتان را از بین ۱۴، ۱۵ و ۱۶ وات انتخاب کنید.

با نصب کویل ۱.۲ اهمی می‌توانید توان خروجی را روی ۹، ۱۰ یا ۱۱ وات تنظیم کنید.

تست عملکرد پاد وینکس استایلس گیک ویپ

اولین چیزی که باید ذکر کنیم این است که مشخصه کامگیری اتوماتیک پاد، کارکردی بی‌نقص دارد. فردی که پاد را تست کرده طرفدار کامگیری اتوماتیک نیست اما با تست این مشخصه در وینکس استایلس عنوان کرد که دیگر به خودش زحمت فشردن دکمه فایر را نخواهد داد.

او با امتحان کردن دو دریپ تیپ (لبی از پیش نصب شده و دریپ تیپ موجود در جعبه)، مورد بلندتر را ترجیح داده و گفت که استفاده از آن برایش لذت‌بخش است. این امر به ذائقه شخصی شما باز می‌گردد. استفاده از هر دو دریپ تیپ (لبی) بسیار راحت تشخیص داده شده است.

در مورد کویل‌ها ابتدا کویل ۰.۶ اهمی که از پیش نصب شده، مورد تست قرار گرفت. از نظر ویپر، این کویل طعم بسیار خوب و کامدهی محکمی دارد. می‌توانید کامگیری بخار را مستقیما به ریه هدایت کنید اما بسیار بسیار محکم است.

بعد از یک هفته استفاده از کویل اول، کویل ۱.۲ اهمی مورد استفاده قرار گرفت اما کویل ۰.۶ اهمی همچنان کارایی دارد. با این کویل هم، طعم عالی و کامگیری محکم دهان به ریه مورد توجه ویپر قرار گرفت.

در طی دوره تست وینکس استایلس گیک ویپ ، هیچ گونه‌ای نشتی مشاهده نشد. این دستگاه کارش را به خوبی انجام می‌دهد. بدون هیچ مشکلی بخار مستقیما به ریه ارسال می‌شود. تست کننده ما، خرید پاد را به شما توصیه می‌کند.

جمع بندی

وینکس استایلس گیک ویپ یکی از محصولات بسیار خوب گیک ویپ به شمار می‌رود. استفاده از این پاد، بسیار ساده است و ساده‌تر از این امکان نخواهد داشت. بسیار خوش دست است، طعم و کامدهی مستقیم بسیار خوبی دارد، طول عمر باتری عالی است و عملکرد کویل هیچ نقصی ندارد.

اگر یکی از اعضای خانواده شما سیگار می‌کشد، ممکن است بسیاری از ویپ‌ها را به خاطر دکمه‌ها، صفحات نمایشگر، منوها و غیره نپسندد. در این صورت این پاد یک دستگاه ایده‌آل برای این دست افراد است و می‌تواند آن‌ها را به ویپینگ تشویق کند.

اگر به دنبال دستگاهی هستید که نیازی به تنظیمات گیج کننده نداشته باشد خرید این پاد را به شما توصیه می‌کنیم.

در صورتی که قصد کنار گذاشتن سیگار و استفاده از ویپ را داشته و درباره دستگاه مناسب از همکاران ما در شرکت ویپرزکو کمک بخواهید بدون تردید این دستگاه را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

از همراهیتان سپاسگزاریم.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید ویپ، جوس، پاد و ماد و همراه با ضمانت پس از فروش و تنها نمایندگی رسمی شرکت گیک ویپ در ایران می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

www.geekvape.com/partners/

دیدگاه (5)

 • Mahdiar

  باسلام به تیم خوب ویپرسکو.معرفی کامل بود ولی با توجه به اینکه این دستگاه پاد و مصرفش سالت نیکوتین محسوب میخواستم بپرسم چون یکی از کویلهای موجودش ۰/۶ و ساب اهم محسوب میشه و میشه باهاش ایجویس روهم وپینگ کرد!؟ و اونوقت میشه جزو پادمادها بحساب اوردش ؟

  22 فوریه 2021 در 6:52 ق.ظ
  • فروشگاه ویپرزکو

   سلام روزتون بخیر
   بله با کویل 0.6 میشه جوس های بیسیک و نیکوتین پایین تر استفاده کرد اما کارایی اصلی این دستگاه به عنوان پاد و برای استفاده از سالت هست.

   22 فوریه 2021 در 10:15 ق.ظ
   • پوریا

    برای استفاده از سالت همون کویل که اول روش هست باید باشه یا کویل رو عوض کنیم؟

    26 فوریه 2021 در 6:27 ق.ظ
    • فروشگاه ویپرزکو

     سلام بله
     برای استفاده بهتر از سالت میتونید کویل 1.2 هم تهیه فرمایید.

     27 فوریه 2021 در 10:09 ق.ظ
 • 9357756255

  پاد خوب و خوش دستیه و با 0.6جویس هم براحتی میشه کشید

  5 آوریل 2021 در 11:30 ب.ظ

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×