نقد و بررسی ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

بازگشت به نوشته‌ها
ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ

نقد و بررسی ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

فهرست مطالب

نقد و بررسی ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro و اطلاعات مربوط به این محصول از مواردی است که قصد داریم در این مقاله آن را مورد بررسی قرار دهیم. در چند سال اخیر نمونه‌های مختلفی از ویپ و محصولات مشابه به آن وارد بازار دخانیات و سیگارهای الکترونیکی شده است. جدا از این موارد، تفاوت ساختاری در این محصولات از دلایلی است که یک ویپ را نسبت به سایر نمونه‌های موجود در بازار متمایز می‌کند. به همین دلیل امروز در این مقاله تصمیم گرفتیم اطلاعات کلی درباره ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro و ویژگی‌های کلی آن را مورد بررسی قرار دهیم. دانستن این موارد کمک بسیار زیادی به شما در انتخاب یک ویپ برای استفاده می‌کند. با ما همراه باشید.

اگر مقالات قبلی ما را در زمینه‌های ایجیس و ویپ مطالعه کرده باشید، به این نتیجه می‌رسید ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro یک انتخاب بسیار مناسب برای استفاده به حساب می‌آید. من به شخصه راضی شدم این ایجیس گزینه‌ای بسیار مناسب در مقایسه با نمونه‌های قبلی به حساب می‌آید. با این وجود در این مقاله قصد داریم این ایجیس را به طور کلی مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانیم تفاوت آن را با نمونه‌های مشابه مورد مقایسه قرار دهیم.

در کل من همیشه از مدل‌های Aegis در مقابل افرادی که همیشه بر این باور بودند GeekVape گزینه مناسبی برای استفاده به حساب نمی‌آید، سعی میکردم حمایت کنم. آخرین نمونه‌ای که از این برند استفاده کردند، Aegis Boost Plus بود. پس مقایسه و بررسی نمونه‌های مشابه در این زمینه به ما کمک خواهد کرد تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشیم و از ویپینگ خود لذت ببریم.

چه انتظاری می‌توان از ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro داشت؟

بر اساس گفته‌های کمپانی گیک ویپ، نمونه Aegis Boost Pro یک انتخاب بسیار مناسب در زمینه ” سیستم ویپینگ کوادرا ” به حساب می‌آید. این مشخصه به نوبه خود باعث تغییرات ظاهری و ساختاری متعددی در این محصول شده است. به طوری که این کمپانی بر این باور است ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro یک محصول جدید و به روز در زمینه طراحی داخلی و خارجی به حساب می‌آید. به همین دلیل به طور کلی و اصولی این مشخصه‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بر اساس باور شخصی من کمپانی گیک ویپ به طور اشتباهی این محصول را برندینگ کرد و به همین دلیل برای از بین بردن این اشتباه بیشتر قصد بزرگنمایی و نشان دادن تفاوت این نمونه با سایر نمونه‌های Boost تولید شده در کمپانی خود دارد. اقدامی که تا به اینجای کار با موفقیت نیز همراه بوده است. به نظر من بهتر بود نام این محصول را Boost DLT Pro انتخاب می‌کردند.

بر اساس سیستم کوادرا که در ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro وجود دارد، این امکان برای شما وجود دارد تا به چهار شکل مختلف از پاد این محصول استفاده کنید. به وسیله Boost Pro Pod, Boost Plus Pod، آداپتور 510 و RDTA می‌توان از این سیستم استفاده کرد. عامل و مشخصه‌ای که به نوبه خود می‌تواند استفاده از ویپ را به میزان بسیار بیشتری در مقایسه با سایر برندها و نمونه‌های موجود در بازار افزایش دهد.

یک مشخصه و امتیاز مثبتی که ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro دارد این است که در این محصول میزان کنترل جریان ورودی هوا بهتر از سایر نمونه‌ها صورت می‌گیرد. به طوری که در کل تفاوت خاصی از نظر قطعات و ساختار داخلی نمی‌توان مشاهده کرد اما طریقه طراحی و استفاده از این قطعات به نوبه خود باعث شده تا بتوانید به بهترین شکل ممکن میزان جریان هوا را بیشتر کرده و یا آن را کنترل کنید. در این محصول یک صفحه نمایش نیز وجود دارد. این صفحه نمایش میزان شارژ و عملکرد ایجیس را به بهترین شکل ممکن نشان می‌دهد. به شخصه دنبال این بودم که در این نمونه جدید باتری کمی قوی‌تر باشد اما میزان باتری آن در کل همان 18650 برای این نمونه نیز در نظر گرفته شده است.

اگر تا به اینجای کار هنوز طرفدار ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro نشده‌اید، با من همراه باشید هنوز موارد بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد که باید به آن اشاره کرد.

در درون بسته ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro چه چیزهایی وجود دارد؟

 • یک عدد َAegis Boost Pro
 • یک عدد Boost Pro
 • دو عدد کویل Geekvape P (0.2 اهم و 0.4 اهم)
 • تجهیزات مربوط به کویل
 • یک عدد کابل USB-C
 • کابل شارژ USB

مشخصه‌های کلی درباره ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

 • ابعاد 50.15 * 28.60 * 113.04 میلی متر
 • توان خروجی: 5 تا 100 ولت
 • ولتاژ ورودی: 3.2 تا 3.25 وات
 • ولتاژ خروجی: 0.1 تا 6.5 وات
 • میزان مقاومت: 0.1 تا 3.0 اهم
 • طولانی‌ترین زمان ویپینگ: 10 ثانیه
 • مشخصات باتری: 18650
 • میزان ولتاژ شارژر: USB-C 5V/2A
 • صفحه نمایش: 0.96 اینچ به همراه صفحه نمایش رنگی
 • ظرفیت مخزن دستگاه : 6.0 میلی لیتر
 • اجزای بدنه: پلاستیک و سیلیکون و چرم و آلیاژ روی

شکل ظاهری و کلی ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

اگر بخواهیم به طور کلی و با یک نگاه ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro را به یک محصول مشابه خود تشبیه کنیم، به احتمال زیاد می‌توان نمونه GeekVape Aegis Boost Plus را مثال زد؛ ویپی که از نظر اندازه، ظاهر ، ساختار و نوع صفحه نمایش آن تا حدود بسیار زیادی شباهت با نمونه موردنظر ما دارد. تنها تفاوتی که GeekVape Aegis Boost Pro با مدل GeekVape Aegis Boost Plus دارد، کمی تفاوت سطحی در نمونه پورت‌های اتصال دهنده آن‌ها است. حتی تمامی دکمه و ساختار قرارگیری آن با نمونه Plus شباهت دارد. تا حدودی میزان توان مصرفی ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro بیشتر از نمونه Plus است. معمولا نمونه بوست پرو 100 وات انرژی مصرف می‌کند؛ این در حالی است که نمونه Plus تنها 40 وات انرژی برای انجام فعالیت نیاز دارد.

در این روزها سوالات و شک‌های زیادی در زمینه میزان توان حداکثری این ویپ وجود دارد. به همین دلیل در این زمینه کمی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که اگر میزان مقاومت کویل به کمتر از 0.49 اهم برسد، این امکان وجود خواهد داشت تا توان مصرفی ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro به بیش از 100 وات نیز دست پیدا کند. البته این موضوع را نباید فراموش کرد وجود باتری 18650 در این ویپ از بروز چنین مواردی جلوگیری کرده و میزان ولتاژ حداکثری در این دستگاه را 7 ولت و  میزان توان را نیز در همان 100 وات نگه خواهد داشت.

فرایند ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

همانطور که در ابتدا و در لیست ساختاری GeekVape Aegis Boost Pro اشاره کردیم، سیستم شارژ این ویپ به میزان بسیار زیادی بهتر از سایر نمونه‌های موجود در بازار شده است. این عامل نیز به لطف پورت شارژ نوع USB-C است. این نوع از پورت‌ها را می‌توان نوعی به روزرسانی در زمینه شارژ محصولاتی نظیر ایجیس دانست. این مشخصه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و معمولا بسیاری از افراد برای خرید ویپ و محصولاتی نظیر این موارد حتما باید به آن توجه داشته باشند.

یک ویژگی مثبت درباره پورت و نوع کابل شارژ ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro، راحتی و همچنین استفاده بسیار آسان این کابل‌ها در تمامی جهات و به بهترین شکل ممکن است. همچنین این قبیل کابل‌ها عمر بیشتری در مقایسه با نمونه‌های مشابه خود دارند که این عامل به نوبه خود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در کل میزان شارژ این محصول بین 2 آمپر بوده و حدود 18650 خروجی نیز می‌تواند به لطف باتری خود تحویل دهد.

صفحه نمایش GeekVape Aegis Boost Pro

اگر بخواهیم در این زمینه ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro با سایر نمونه‌ها مقایسه کنیم، در کل چیز خاصی دست ما را نمی‌گیرد. دلیل این موضوع نیز عدم وجود تفاوت در صفحه نمایش این ویپ با سایر نمونه‌های قبلی تولید شده توسط این برند و یا سایر برندهای موجود در بازار بود. تمامی سیستم قرارگیری آیکون‌ها و اندازه کلی صفحه نمایش تا حدود بسیار زیادی شبیه به نمونه‌های قبلی است. اگر بخواهیم به صورت جزیی به قضیه نگاه کنیم، می‌توانیم بگوییم صفحه نمایش ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ ظGeekVape Aegis Boost Pro از دکور و طراحی زیباتری در مقایسه با مدل‌های قبلی دارد.

در کل از نظر اندازه صفحه نمی‌توان تفاوت خاصی بین صفحه نمایش  GeekVape Aegis Boost Pro با نمونه Plus آن دانست. نوع فونت و وضوح اطلاعات تا حدود نسبتا بیشتری در GeekVape Aegis Boost Pro افزایش داشته و می‌توانید راحت‌تر و سریعتر اطلاعات را به لطف این صفحه نمایش چک کنید.

اندازه ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

اگر بخواهیم کمی دقیق در این زمینه نظر دهیم می‌توانیم بگوییم، ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro از نظر اندازه کمی بزرگتر از نمونه مشابه خود یعنی GeekVape Aegis Boost Plus است. از نظر عددی می‌توان نمونه قبلی را کمی بزرگتر دانست اما به دلیل وجود کیت‌های مخصوص مربوط به جریان هوا می‌توان GeekVape Aegis Boost Pro را بلندتر از نمونه مشابه خود دانست.

مقایسه میزان جریان هوا دو پاد

در کل اگر بخواهیم این موضوع را بررسی کنیم، می‌توانیم به نوع خاص و منحصر به فرد جریان هوا در آن اشاره کنیم. در کل هر دو پاد دایل و حفره آن در قسمت ابتدایی پاد قرار داشته و این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید آن را باز یا بسته کنید. در Boost Pro دایل آن بزرگتر و همچنین حفره جلویی آن بزرگتر بوده و 2 حفره در زیر آن نیز وجود دارد. بنابراین هنگامی که دایل جریان هوا در آن باز باشد، میزان هوای ورودی در آن نیز بیشتر وارد خواهد شد. البته برای آن دسته از افرادی که طرفدار MTL هستند، ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro یک گزینه بسیار مناسب نیست زیرا این ویژگی را شامل نمی‌شود.

حتی اگر قسمت جریان هوا در این پاد بسته باشد، میزان جریان هوا در این پاد به مراتب بیشتر از نمونه Plus خواهد بود؛ آن هم در زمانی که میزان جریان هوا در این پاد به میزان بسیار کمی باز است. البته این موضوعات برای من چندان اهمیتی ندارد. معمولا جریان هوا را در پاد باز می‌گذارم.

محل قرارگیری دهان در بوست پرو و پلاس

در کل نوع محل قرارگیری دهان بر روی پاد به میزان بسیار زیادی به علاقه شما نسبت به MTL یا DTL دارد. در کل نحوه قرارگیری دهان بر روی پاد Boost Pro تا حدودی شبیه به DTL بوده و به همین دلیل ساختار آن کمی بزرگتر و جمع‌تر است. اگر بخواهیم در این زمینه، Boost Plus را مورد بررسی قرار دهیم، می‌توانیم به کوچک و صاف‌تر بودن محل قرارگیری دهان در این پاد اشاره کرد. این عامل باعث می‌شود تا عمل ویپینگ مستقیم از دهان به شش‌ها صورت بپذیرد.

اتصال پاد در ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

اتصال هر دو پاد در ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro تا حدود بسیار زیادی با یک دیگر شباهت دارند. قسمت پورت این ساختار و همچنین دکمه قطع یا وصل هر دو پاد تا حدود نسبتا زیادی با یک دیگر شبیه هستند. این عامل باعث می‌شود تا بحث اتصال و شروع به کار این ایجیس بسیار سریع و راحت‌تر از سایر نمونه‌های موجود در بازار باشد. در کل همه چیز در این زمینه به طور کلی یکسان با دیگر پاد است اما اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر در این زمینه صحبت کنیم، می‌توانیم به سایز جریان هوا و اهرمی که پاد را به ماد متصل می‌کند، اشاره کرد که تا حدودی منطقی نیز به نظر می‌رسد.

در کل ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro نوعی طراحی منحصر به فرد و هوشمندانه در این زمینه داشته است که به نوبه خود باعث شده استفاده و کارایی آن به میزان بسیار زیادی در مقایسه با سایر نمونه‌های موجود راحت‌تر و بیشتر باشد. اهرم کوچکی که در بالا به آن اشاره کردیم، در قسمت پایینی کنترل جریان هوا وجود دارد. در ایجیس بوست پلاس گیک ویپ پلاس GeekVape Aegis Boost  اهرم این ایجیس از یک اهرم مرکزی تشکیل شده که این امکان را دارد تا 3/1 از عرض پاد را پوشش می‌دهد. در این زمینه پاد GeekVape Aegis Boost Pro کاملا ساختاری متفاوت نسبت به نمونه GeekVape Aegis Boost Plus دارد.

این موضوع را نیز فراموش نکنید که قسمت دایل جریان هوا در نمونه Boost Pro تا حدود زیادی بزرگتر از نمونه مشابه به خود است.

کویل‌های  ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

کویل‌های موجود در این محصول بسیار عالی هستند. از هر کدام از این نمونه‌ها در هفته بالغ بر شش تا هفت بار استفاده کردم. یک نکته مثبت درباره کویل‌های موجود در ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro، وجود اطلاعات دقیق هر کدام از این کویل‌ها بر روی آن‌ها است. عاملی که به نوبه خود می‌تواند توجه بسیاری را به خود جلب کند. اطلاعاتی مانند اهم و میزان وات این کویل‌ها بر روی آن وجود دارد که هر کدام به نوبه خود می‌توانند به شما در استفاده صحیح از این ایجیس کمک کند. بر روی هر دو کویل من از جویس‌هایی با ترکیبات هلو و میوه‌های خاص استفاده کردم که نیکوتین آن‌ها صفر و میزان VG آن 70 و PG آن حدود 30 درصد بود.

کویل 0.4 اهم در 50 تا 60 وات ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

در همین ابتدای کار باید بگویم عملکرد این کویل بسیار عالی بود؛ با این که برای اولین بار از آن استفاده کردم اما به هیچ وجه انتظار چنین کارایی منحصر به فردی را نداشتم. میزان توان 40 وات و همچنین جریان هوای کاملا باز در این کویل باعث می‌شود تا طعم جویس را به بهترین و راحت‌ترین شکل ممکن چشیده و از آن نهایت لذت را ببریم. به لطف این کویل این امکان وجود دارد تا علاوه بر طعم جویس، بتوانید میزان بخار بیشتری را نیز تولید کنید که این موضوع به نوبه خود استفاده از ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro را دو چندان می‌کند.

می‌توان میزان توان را افزایش داد و همین عامل به نوبه خود باعث می‌شود تا بخار غلیظ‌‌تر و بهتری را به ساختار خود اضافه کرد که هر کدام به نوبه خود باعث می‌شود به بهترین شکل ممکن از استفاده از این محصول نهایت لذت را تجربه کنید. عاملی که به نوبه خود می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخاب یک ویپ مناسب داشته باشد. با بررسی این موارد می‌توان به این نتیجه رسید ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro یک انتخاب بسیار مناسب در این زمینه به حساب می‌آید. میزان توان 50 واتی این کویل باعث می‌شود میزان بخار افزایش پیدا کرده و طعم جویس را نیز بهتر از قبل حس کنید. میزان توان 60 وات یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که این کویل از ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro می‌تواند به شما هدیه دهد. با این توان میزان بخار غلیظ و طعم بسیار دلنشین‌تری را می‌توانید از جویس و ویپ خود تجربه کنید.

با تمام موارد ذکر شده، این‌ها همه ویژگی و کارایی کویل‌های این محصول نیست. می‌توان تا توان 70 واتی نیز از کویل این ویپ انتظار داشت. با این توان میزان بخار به میزان بسیار بیشتری افزایش پیدا کرده و طعم آن نیز بسیار بهتر و قوی‌تر خواهد بود. عاملی که هر کدام به نوبه خود می‌تواند لذت استفاده از این محصول را بیش از پیش افزایش دهد. میزان بخار و طعم موجود در این ویپ به لطف کویل‌های آن به میزان بسیار زیادی بالا است به طوری که می‌توانید به بهترین و راحت‌ترین شکل ممکن از ویپینگ خود لذت ببرید.

مش کویل GeekVape Aegis Boost Pro 0.2 اهم با توان 60 تا 70 وات

زمانی که از این کویل در این ویپ استفاده کردم، همان حس و حالی را داشتم که با کویل 0.4 اهم ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro با توان 40 وات تجربه کردم. عاملی که به نوبه خود نشان دهنده عملکرد نسبتا یکسان این کویل با نمونه 0.4 اهم است. در کل میزان تولید بخار از این کویل به مراتب بهتر از سایر محصولات مشابه موجود در بازار است. هر چه میزان وات از حداقل میزان آن به سمت بیشتر شدن پیش می‌رود، میزان ویپینگ و بخار تولید شده در آن نیز افزایش پیدا می‌کند. طعم جویس نیز به لطف این ترکیب به میزان بسیار بیشتری آزادتر شده و در بسیاری از مواقع به نوبه خود باعث می‌شود تا فرد لذت بسیار بیشتری از ویپینگ خود به دست آورد.

در حالتی که میزان توان کویل را تا 60 وات افزایش می‌دهید، تغییر میزان بخار و همچنین طعم جویس به میزان بسیار زیادی نسبت به توان‌های پایین‌تر تغییر خواهد کرد. این عامل به نوبه خود باعث می‌شود تا بتوانید به میزان بسیار بیشتری از ویپینگ خود لذت برده و حس و حال بهتری را تجربه کنید. طعمی که به وسیله عملکرد مثبت این کویل‌ها می‌توان حس کرد به نوبه خود فراموش نشدنی است. میزان توان 70 وات نیز یک انتخاب بسیار مناسب و توان نهایی کویل‌های این محصول است. به لطف این توان طعم و میزان بخار بهتر و بیشتری را می‌توانید تجربه کنید. استفاده از کویل ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro به میزان بسیار زیادی باعث می‌شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن حس و حال خوبی را از ویپینگ خود تجربه کنید.

هنگامی که با توان 50 واتی این مدل کویل از  GeekVape Aegis Boost Pro ویپینگ را تجربه کردم، حس و حال من تا حدودی شبیه به زمانی بود که کویل 0.4 اهم را با توان 40 واتی ویپ کردم. این حس و حال تا حدود بسیار زیادی شبیه به هم بود. زمان آن با این که کوتاه بود اما حس و حال بسیار خوبی را به من انتقال داد که به هیچ شکل نمی‌توانستم آن را فراموش کنم. در زمان که توان این کویل را به 60 وات تغییر دادم کمی متفاوت با آن حسی که انتظار داشتم بود. اما پس از گدشت زمان و امتحان توان 70 واتی این کویل توانستم لذت بسیار بیشتری نسبت به قبل داشته و ویپینگ بسیار مناسبی را تجربه کنم.

توان 80 واتی در این کویل فراتر از میزان پیشنهادی این قسمت است اما با امتحان آن به این نتیجه رسیدم که میزان تولید بخار و مزه طعم‌های موجود در جویس به میزان بسیار بیشتری نسبت به نمونه‌های موجود مشابه به کویل‌ 0.2 اهمی ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro  وجود داشت. در ابتدا کمی ترسیدم چون میزان توان وارد بر این کویل بیشتر از میزان توصیه شده بود اما این کویل به بهترین شکل ممکن توانست این فشار را مدیریت کند. از این بابت از کمپانی GeekVape تشکر می‌کنم؛ دقیقا همان چیزی را طراحی کرده است که از آن انتظار داشته‌ام.

آیا نشتی در بدنه و جویس موجود در  GeekVape Aegis Boost Pro  وجود داشت؟

در کل هنگامی که از ویپ استفاده می‌شود، در اکثر مواقع در آگهی‌های بازرگانی مربوط به این محصول، عدم وجود نشتی در جویس در تبلیغات دیده می‌شود اما نکته جالب در این زمینه این است که همیشه این مشکل پس از استفاده کوتاه مدت از ویپر به وجود خواهد آمد. نکته جالب درباره ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro این بود که پس از چند هفته مصرف مداوم از این محصول هیچگونه نشتی وجود نداشت و همین عامل به نوبه خود باعث شده تا این محصول یک انتخاب بسیار مناسب در مقایسه با محصولات مشابه به خود در بازار باشد.

آداپتور 510 GeekVape Aegis Boost Pro

به یاد دارید که درباره برآمدگی موجود در این ایجویس چه چیزی را انتقال دادم؟ این ایجویس جدا از آداپتور نمونه Plus نیز هست. همچنین آداپتور مورد استفاده برای این محصول دقیقا شبیه به نمونه Plus می‌باشد. همچنین این آداپتور به شکلی طراحی شده که برای ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Plus نیز کاربردی است. به دلیل این که آداپتور 510 موجود در ایجیس Pro همانند Plus برآمدگی کوچک‌تری در این زمینه دارد، نوع جریان هوای موجود در آن نیز کوچک‌تر طراحی شده است. قبلا از این مدل آداپتورها در نمونه‌های Aegis Boost استفاده نکرده بودم اما صادقانه باید بگویم کارایی آن واقعا عالی است. در کل اندازه آداپتور موجود در این ایجیس حدود 24 میلی متر است. اتصال آداپتور بسیار عالی بود و به راحتی به ماد متصل می‌شود که همین عامل به نوبه خود استفاده از محصول را بهتر و راحت‌تر از سایر نمونه‌ها خواهد کرد.

RDTA موجود در GeekVape Aegis Boost Pro

قصد نداریم در این زمینه چندان تخصصی ایجیس را مورد بررسی قرار دهیم چون 100 درصد مطمئن هستم این همان پادی است که در نمونه Plus مورد استفاده قرار گرفت. با این وجود به توضیح درباره آن می‌پردازیم چون هیچ‌گاه زمانی برای افزایش توان آن به بیشتر از 40 وات را نداشتیم.

در کل این کارتریج در ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro توانایی و کارایی‌های زیر را داشت:

 • میزان جریان هوا در این کارتریج قابل تغییر بود اما دکمه دایل در این زمینه به این شکل نبود.
 • طراحی آن کاملا جمع و جور و اصولی بود.
 • کویل‌ موجود در آن تنها یک عدد است.

عملکرد کلی ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro

در کل اگر بخواهیم به طور کل این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که این ایجیس به نوبه خود دارای عملکرد بسیار بهتری نسبت به نمونه‌های مشابه به خود است. برای این ایجیس خود یک کویل 0.6 اهم از نوع Fused Clapton قرار دادم و توان آن را تا 80 وات افزایش دادم؛ عملکرد این کویل در میزان تولید بخار و همچنین طعم جویس بسیار بهتر از سایر نمونه‌ها حس می‌شود. در کل تنها انتقادی که می‌توانم به  GeekVape Aegis Boost Pro داشته باشم، وجود سر و صدا و همچنین وجود دکمه برای تنظیم جریان هوا در آن است که به نظر من نیازی برای طراحی این زمینه نبود.

در کل  ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro  طعم را به بهترین شکل ممکن انتقال می‌دهد، در ویپینگ بسیار عالی و کارایی چندگانه‌ای دارد. میزان باتری خارجی آن 18650 اهم و دارای جریان هوای قابل تغییر DTL است. تنها ایراد خاصی که می‌توان به ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ  GeekVape Aegis Boost Pro گرفت، بحث عدم وجود جریان هوای مناسب MTL در آن است. همچنین باتری با ظرفیت 21700 در آن همچنان وجود ندارد اما در کل این محصول گزینه‌ای بسیار کاربردی و مناسب برای استفاده به حساب می‌آید.

کلام آخر

در ابتدا بر این باور بودم درباره ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro کمی بزرگنمایی تبلیغاتی صورت گرفته بود اما وقتی کمی منطقی به این قضیه نگاه می‌کنم به این نتیجه می‌رسم تغییرات ساختاری و بنیادی که در Pro صورت گرفته به مراتب باعث شده یک سر و گردن بالاتر از نمونه‌های موجود در بازار قرار گرفته و به شهرت و جایگاه مناسبی دست پیدا کند. در کل تنها عاملی که مرا اذیت می‌کند این است که برای طراحی و تایید نهایی این محصول می‌توانستند باتری 21700 را در نظر بگیرند اما این اتفاق نیفتاد . عاملی که به نوبه خود تاثیر مثبت بسیار زیادی در بهتر شدن ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro داشت.

در کل اگر علاقه به استفاده از یک ایجیس بسیار مناسب با کارایی بسیار بالا هستید، بهتر است از همین الان نسبت به خریداری ویپ ایجیس بوست پرو گیک ویپ GeekVape Aegis Boost Pro اقدامات لازم را انجام دهید و از کارایی آن نهایت استفاده را ببرید. نظرات خود را در کامنت برای ما بیان کنید. با ما همراه باشید.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید ویپ همراه با خدمات پس از فروش و  تنها نماینده رسمی شرکت گیک ویپ در ایران  می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
www.geekvape.com/partners/

دیدگاه (3)

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×