نقد و بررسی پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ Geekvape Aegis Boost

بازگشت به نوشته‌ها
پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ

نقد و بررسی پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ Geekvape Aegis Boost

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

فهرست مطالب

نقد و بررسی پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost

پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost و اطلاعات مربوط به این محصول از مواردی است که قصد داریم در این مقاله به بررسی آن بپردازیم. امروزه، زمان تجربیات جدید و یافته‌های خاص است. در گذشته بحث دخانیات قانونی در اکثر کشورهای خاورمیانه به سیگار و یا مواردی مانند قلیان ختم می‌شد. همانطور که می‌دانید اثرات مخربی که این قبیل گزینه‌ها داشتند در کوتاه مدت و بلند مدت بسیار زیاد بود. به طوری که بسیاری از افراد پس از مصرف این قبیل دخانیات دچار مشکلات ریوی، قلبی عروقی، ذهنی و . . . می‌شدند. به همین دلیل در این زمینه، تکنولوژی به کمک انسان آمد و در این زمینه توانست میزان لذت و استفاده از دخانیات را بیش از پیش بیشتر کند.

دنیای ویپینگ و محصولاتی نظیر ویپ توانسته تا به اینجای کار به یکی از برترین جایگزین‌های موجود در بازار برای سیگار، پیپ، قلیان و . . .  باشد. ویپ با ترکیب طعم‌های مختلف و همچنین کاهش میزان نیکوتین در مقایسه با سیگار می‌تواند انتخاب بسیار مناسب و همچنین کاربردی در این زمینه به حساب بیاید. با استفاده از ویپ میزان آسیب به بدن و روحیه فرد به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. از طرفی میزان لذتی که فرد از ویپینگ می‌برد اصلا در برابر سیگار قابل مقایسه نیست. به همین دلیل اگر قصد دارید در زمینه ویپینگ و یا خرید ویپ اقدامات لازم را انجام دهید، ما به شما پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost را پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم اطلاعات کلی درباره عملکرد و ویژگی‌های کلی پا ماد را مورد بررسی قرار دهیم. دانستن اطلاعات کافی درباره ویپری که قصد خرید آن را دارید و یا دانستن درباره گزینه‌های مناسب برای انتخاب، در کل دید شما را برای یک خرید مناسب به میزان بسیار زیادی باز می‌کند. با ما همراه باشید.

اطلاعات کلی درباره پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost

زمانی که برای اولین بار خواستم درباره پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost تحقیق کنم، بررسی اطلاعات آن در سایت‌های مختلف، من را بسیار شگفت زده کرد. کارایی و عملکرد این محصول به قدری عالی و مناسب است که در کمتر سایتی می‌توانستم نمره کمتر از 9 از 10 برای این محصول پیدا کنم. عاملی و مقیاسی که به نوبه خود بسیار منطقی و اصولی به حساب می‌آمد. تمامی المان و گزینه‌های لازم برای یک پاد ماد مناسب را می‌توانید به راحتی در پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost پیدا کنید. این محصول که توسط کمپانی GeekVape تولید شده یک گزینه بسیار مناسب برای استفاده در تمامی روز و یا حتی فصل‌های مختلف است.

اگر بخواهیم به طور کلی به یکی از مقیاس‌های سایت Versedvaper نگاه کنیم، به این نتیجه می‌رسیم GeekVape Aegis Boost هیچ نمره‌ای کمتر از 9 در زمینه‌های مختلف ندارد. بر اساس بررسی کارشناسان فعال در این حوزه و منتقدین فعال در زمینه صنعت ویپینگ و سیگارهای الکترونیکی، طراحی و کیفیت در نظر گرفته شده برای این ویپ عدد 9.5 از 10 را به خود اختصاص داده است. مقیاسی که به نوبه خود نشان دهنده عملکرد گسترده آن در بازار است. در زمینه‌های دیگر نیز پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost توانسته عملکرد بسیار عالی از خود به جای بگذارد. به عنوان مثال در زمینه پاد و کویل این پاد ماد توانسته بسیار قوی عمل کرده و از این سایت نمره 9 را دریافت کند. عددی که کمتر پاد مادی توانست به آن دست پیدا کند.

در زمینه‌های دیگری مانند طعم، پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ مجددا توانسته قوی ظاهر شود. در این زمینه، پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost توانسته نمره 9.5 را از سایت Versedvaper دریافت کند. این عدد خود نشان دهنده قوی بودن این محصول در زمینه عملکرد کلی است. از طرفی بحث عملکرد این محصول خود گواه بر برتر بودن آن دارد. در زمینه عملکرد و فعالیت مداوم، GeekVape Aegis Boost از این سایت و بر اساس نظر کاربران توانسته نمره 10 را به دست آورد. عددی که به نوبه خود کمتر محصولی در زمینه سیگارهای الکترونیکی و یا ویپ توانسته به دست آورد. این در حالی است که این محصول توانسته به این عدد دست پیدا کند. مشخصه‌ای که به نوبه خود می‌تواند به میزان بسیار زیادی در انتخاب یک پاد ماد مناسب برای استفاده به شما کمک کند.

عمر باتری پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost به گونه‌ای است که در مدت زمان طولانی نیز می‌توانید از آن استفاده کنید. در این زمینه نیز این محصول توانسته بسیار عالی عمل کند. نمره‌ای که برای عمر باتری در نظر گرفته شده، عدد 9.5 است. نمونه‌ای که به نوبه خود نشان دهنده عملکرد گسترده و کارایی بسیار بالای آن در شرایطی است که قصد دارید از ویپ به صورت مدت زمان نسبتا طولانی استفاده کنید. در این بین جدا از نمرات بسیار عالی که این محصول به دست آورده، نباید از سایر ویژگی‌های مثبت آن غافل شد. یک گزینه بسیار مناسبی که پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost دارد، وجود میزان جریان هوای موجود در پاد ماد است که می‌توانید میزان آن را کم یا زیاد کنید. این عامل نیز به نوبه خود باعث می‌شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از ویپ خود استفاده کنید.

طراحی بدنه و ساخت این پاد ماد از دیگر ویژگی‌هایی است که نباید از آن غافل شد. به طور کل این محصول به دلیل جنس و نوع بدنه منحصر به فرد خود توانسته به یک انتخاب بسیار مناسب برای آن دسته از افرادی تبدیل شود که علاقه دارند از ویپی استفاده کنند که در صورت اتفاقاتی مانند ضربه خوردن و یا مواردی از این قبیل، ویپ آن‌ها از مقاومت نسبتا بالایی برخوردار باشد. این پاد ماد جزو همان گزینه‌ها به حساب می‌آید که تا به اینجای کار توانسته به عنوان یک محصول بسیار مناسب در بازار شناخته شود و به این وسیله طرفداران بسیار زیادی پیدا کند.

اگر بخواهیم عملکرد کلی این محصول را مورد بررسی قرار دهیم و به صورت لیستی چند نمونه از ویژگی‌های این پاد ماد را به آن اشاره کنیم، می‌توانیم به نمونه‌های زیر اشاره کنیم. این موارد عبارتند از:

 • طعم بسیارعالی
 • جریان هوای قابل تنظیم
 • کیفیت بدنه بسیارعالی
 • عمر بالای باتری
 • میزان ویپینگ بالا

محتویات داخل جعبه پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost چیست؟

بسته بندی این محصول بسیار زیبا و جمع و جور است. در این بسته بندی تمامی ابزار و متعلقات مورد نیاز برای ویپینگ در آن وجود دارد. اگر بخواهیم به طور لیستی این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم، می‌توانیم به صورت لیستی این موارد را نام ببریم:

 • یک عدد پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ Aegis Boost
 • یک عدد کویل بوست 4 اهمی از پیش نصب شده
 • یک عدد کویل بوست 0.6 اهمی
 • یک عدد کابل میکرو یو اس بی (Micro-USB)
 • ابزار تعویض کویل
 • کارت گارانتی و دفترچه راهنمای
پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ

اطلاعات کلی درباره پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost

قبل از این که بخواهیم درباره پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost صحبت کنیم، می‌توانیم به شرکت طراح و سازنده این محصول بپردازیم. شرکت GeekVapes Aegis یکی از باتجربه‌ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی و معرفی ویپ و پاد ماد به دنیای ویپینگ است. معمولا محصولات این شرکت همگی دارای عملکرد بسیار قوی، طراحی خاص و کیفیت بسیار بالا هستند. این محصولات معمولا به دلیل مقاومت بسیار بالای خود در برابر مشخصه‌های محیطی مانند گرد و غبار و یا آسیب در برابر برخورد با جسم سخت یا افتادن از دست فرد استفاده کننده توانسته‌اند با استقبال طیف گسترده‌ای از این افراد روبرو شوند.

اگر بخواهیم به یک سری از محصولات قدیمی اما همیشه پیشرو در به روز رسانی و عملکرد بالا در این کمپانی اشاره کنیم، سری محصولات Aegis Boost یک گزینه بسیار مناسب در این زمینه به حساب می‌آید. این سری از ویپ ها معمولا از قدیمی‌ترین اما پرکاربردترین محصولات تولید شده توسط کمپانی گیگ ویپ ، ایجیس به حساب می‌آیند. سری محصولات Aegis Boost از نوع پادهای IP67 هستند .

پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost یک محصول بسیار مناسب است که با چیپست AS طراحی شده و توان بالای 40 وات دارد. جدا از این مشخصه‌ها، Aegis Boost دارای دایل‌های تغییر دهنده جریان هوا هستند که این عامل به خودی خود باعث افزایش عملکرد و کارایی این محصول در زمینه ویپینگ می‌شود. جدا از این موارد توان باتری برای این محصول 1500 میلی آمپر در ساعت است. همچنین این محصول در زمینه پاد و کویل نیز توانسته به عملکرد بسیار مناسبی دست پیدا کند. به عنوان مثال این محصول با ظرفیت 3.7 میلی لیتری خود و همچنین برخورداری از کویل‌های 0.6 و 0.4 اهم می‌تواند جزو یکی از برترین محصولات تولید شده توسط برند گیک ویپ به حساب بیایند.

به مدت نسبتا کوتاهی است که از پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost دارم استفاده می‌کنم. اگر می‌خواهیم به سراغ یک ویپ بسیار مناسب با عملکرد بسیار کاربردی بروید، این محصول یک انتخاب بسیار مناسب برای آن دسته از افرادی است که می‌خواهند تجربه بسیار خوبی از استفاده از ویپ داشته باشند. با این حال، اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری نسبت به جزییات و کارایی کلی این محصول داشته باشید، با ما همراه باشید.

مشخصه‌های کلی پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost چیست؟

معمولا این ویپ و سری ویپ های تولید شده توسط برند گیک ویپ دارای مشخصه‌های ساختاری و طراحی منحصر به فرد خود هستند. پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost نیز از این قاعده مستثنی نیست. با هم به صورت لیست وار چند مورد را بررسی می‌کنیم.

 • بدنه‌ای از سیلیکون، چرم و آلیاژ روی
 • ابعاد 106.8 * 27.7 * 39.2 میلی متر
 • طراحی و محافظت شده به وسیله چیپست AS
 • میزان توان خروجی از 5 تا 40 وات
 • صفحه نمایش 0.42 اینچی OLED
 • باتری با ظرفیت 1500 میلی آمپر در ساعت
 • پاد با ظرفیت 3.7 میلی لیتر
پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ

طراحی و ساخت پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ

یکی از مشخصه‌‌های اصلی پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost این است که طراحی و ساخت آن بسیار منحصر به فرد نسبت به نمونه‌های مشابه در بازار است. به زبانی ساده‌تر، بدنه و طراحی این محصول با این که تا حدود بسیار زیادی شبیه به دیگر سری محصولات Aegis است اما جنس و کیفیتی که برای طراحی این محصول در نظر گرفته شده که به نوبه خود باعث شده بسیاری از افراد به این نتیجه برسند GeekVape Aegis Boost که این محصول نسبت به سایر نمونه‌ها از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار باشند. از لحاظ ظاهری می‌توان به میزان بسیار زیادی این محصول را با نمونه‌هایی مانند Aegis Mini و Aegis Solo در نظر بگیریم. این ویپ دارای بدنه سیلیکونی با رگه‌هایی از چرم با فریم‌های فلزی دارد. طراحی بدنه این محصول به گونه‌ای است که گویی نوعی ویپ با بدنه زخمت اما با طرح بسیار جذاب و دوست داشتنی را در دست دارید.

البته این مشخصه کلی تا حدود بسیار زیادی در میان دیگر نمونه‌های موجود در سری محصولات Aegis Boost وجود دارد. در کل در زمینه پاد مادها می‌توان به این گزینه به عنوان یک محصول با اندازه نسبتا بزرگتر نسبت به سایر نمونه‌ها اشاره کرد اما نکته مثبت درباره این محصول این است که افزایش اندازه در مقایسه با سایر نمونه‌ها به هیچ وجه بر روی حمل و در دسترس بودن آسان این محصول نگذاشته است. از نظر اندازه این ویپ پاد با ابعاد 106.8 * 27.7 * 39.2 میلی متر همچنان وزن بسیار پایینی در مقایسه با اندازه خود دارد.

شاید یک دلیل استفاده و کارایی مثبت این محصول این است که وزن بسیار پایینی دارد. وزن پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost تنها 120 گرم است که با یک مقایسه ساده نسبت به این محصول و نمونه‌های مشابه آن می‌توان به این نتیجه رسید که پاد ماد گیک ویپ نمونه بوست بسیار سبک‌تر از سایر محصولات مشابه به خود است. طراحی کلی و استفاده از قطعات و تجهیزات مربوط به این محصول از عواملی است که پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost را به یک گزینه بسیار مناسب برای استفاده به حساب می‌آید. استفاده از IP67 ضد آب، ضد گرد و غبار، ضد ضربه و پوسیدگی از ویژگی‌های اصلی این محصول در این مشخصه به حساب می‌آید.

یک عامل بسیار مثبت درباره قطعات و دکمه‌های موجود بر روی این محصول این است که قابلیت کارایی و استفاده از آن را به میزان بسیار زیادی نسبت به سایر نمونه‌ها افزایش می‌دهد. عاملی که به نوبه خود توانسته این محصول را نسبت به سایر رقبای خود برتر کند. به عنوان مثال دکمه firing پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ به صورت کلیکی بوده و این مشخصه برای قسمت‌های تغییر دهنده جریان هوا در ویپ نیز صدق می‌کند. به شخصه از مناسب بودن این دکمه‌ها و استفاده آسان از آن‌ها از مواردی بود که در جلب توجه من نسبت به این محصول بسیار تاثیرگذار بود.

عملکرد و کارایی پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ

همانطور که در این مقاله نیز به آن اشاره شد، پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost از چیپست AS پشتیبانی می‌کند. عاملی که به نوبه خود باعث می‌شود میزان توان این دستگاه از 5 تا 40 وات متغیر باشد. از نظر صفحه نمایش نیز این محصول توانسته نسبت به سری‌های قبل گیک ویپ بسیار بهتر و اصولی‌تر باشد. صفحه نمایش بهتر، میزان مقاومت بالای کویل و عمر بالای باتری این پاد ماد از دلایلی است که این محصول را به یک نمونه بسیار مناسب برای استفاده در مقایسه با سایر پاد مادهای مشابه موجود در بازار کرده است. تغییر دهنده میزان جریان هوا در این محصول را فراموش نکنید. این عامل به نوبه خود باعث می‌شود تا عملکرد ویپ بسیار بهتر و عمل ویپینگ بسیار دلنشین‌ شود. این گزینه به شکل چرخشی وجود دارد که می‌توانید به وسیله آن میزان جریان هوا را تغییر دهید.

جدا از موارد یاد شده، سایر دکمه‌های موجود در این پاد ماد کارایی خاص خود را دارند. به عنوان مثال برای قفل کردن دکمه‌های متغیر باید هر دو دکمه را همزمان نگه دارید تا قفل شوند. با این وجود همچنان دستگاه می‌تواند به صورت فایر نیز فعالیت کند. برای این که بخواهید این مشخصه را نیز قفل کنید، باید دکمه مربوط به این عامل را سه بار فشار دهید تا این امکان نیز قفل شود.

پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost

پاد ماد موردنظر برای پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost به گونه‌ای است که 3.7 میلی لیتر از جویس را می‌تواند در خود نگه داری کند. برای این که بتوانید ایجوس را وارد پاد ماد کنید، باید این کار را از طریق کارتریج مربوط به آن انجام دهید. این کارتریج در قسمت بالایی پاد ماد قرار دارد و این عامل باعث می‌شود تا ریختن ایجوس در این محصول بسیار ساده و بدون هیچ گونه هدر ریزی همراه باشد. وجود این کارتریج در قسمت بالایی پاد ماد به این معنی است که نیازی دیگر وجود نخواهد داشت تا پاد را از جای خود جدا کرد. به طور کل به شما پیشنهاد نمی‌دهیم این کار را انجام دهید. انجام این کار با تلاش و تقلی بسیار زیادی همراه است که معمولا نیازی برای انجام این کار نیست. خود من برای جدا کردن کارتریج زمان بسیار زیادی صرف کردم و در نهایت مجبور به استفاده از دستمال و قیچی برای جداسازی پاد از سر جای خود شدم.

کارتریج موردنظر در این پاد بزرگ است و پورت مربوط به آن به راحتی در سر جای خود قرار می‌گیرد. خود این پورت بزرگ بوده و به راحتی پر می‌شود. تنها ایرادی که می‌توان به پاد ماد GeekVape Aegis Boost گرفت، بحث عدم مشخص بودن به وضوح کافی ایجوس در این قسمت است. دلیل این مشکل نیز تیره بودن ساختار داخلی و بیرونی پاد ماد است که این مشخصه خود باعث می‌شود تا اندازه و میزان ایجوس کمی غیرقابل یافت باشد. به شخصه امیدوار بودم کمپانی گیگ ویپ در این زمینه شرایط را در نظر گرفته و این مشکل را در قسمت پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost رفع می‌کرد.

با این وجود اگر قصد داشتید کارتریچ پاد ماد را از سر جای خود دربیاورید، یک گیره در پشت پاد ماد قرار دارد که می‌توانید برای جدا سازی کارتریج آن را فشار دهید. وقتی که خواستید پاد را در سر جای خود قرار دهید، قرارگیری صحیح آن با صدای کلیک همراه خواهد بود. پس از این صدا، پاد در سر جای خود قرار گرفته و این عامل نوید این را می‌دهد که هیچگونه نشتی و یا از بین رفتن ایجوس پس از اتصال پاد به باتری برای این دستگاه به وجود نمی‌آید.

کویل‌های پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost

بدون شک کویل‌های موجود در این محصول را می‌توان یک عامل بسیار مناسب به منظور موفقیت آن در میان رقبای خود دانست. عاملی که به لطف وجود دو کویل بسیار مناسب و کاربردی در این دستگاه به وجود آمد. پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost دارای دو کویل است. یکی از این کویل‌ها 0.6 اهمی بوده که توان 12 تا 25 وات دارد. این به این معنی است که این کویل برای ویپینگ MTL و ویپینگ‌های با ایجوس‌های نیکوتین سالتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مورد دوم از کویل GeekVape Aegis Boost نمونه‌ای است که 0.4 اهم دارد. این کویل توان 22 تا 33 واتی را می‌تواند ساپورت کرده و بیشتر برای آن دسته از ویپینگ‌های DTL و ویپینگ‌های با نیکوتین و ایجوس‌های معمولی بسیار مناسب و کاربردی است.

در کل کویل‌های این محصول در انتهای کارتریج قرار گرفته‌اند. نحوه قرارگیری این دو کویل بسیار فیت است. این عامل باعث می‌شود تا جدا کردن آن با مشکلات بسیار زیادی برای شما به بار بیاورد. بهتر است که کویل را از سر جای خود جدا نکرده و در همان شرایط معمولی  از آن استفاده کنید. بر خلاف بسیاری از ویپ های موجود در بازار، کویل‌های پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost بر اساس همان میزان توان فعالیت می‌کنند. به همین دلیل بهتر است بیش‌تر از توان مورد نظر آن‌ها را تحت فشار قرار ندهید.

در کل اعداد درنظر گرفته شده برای هر کویل دقیق بوده و بر اساس داده‌های آماری و بررسی‌های دقیق خود شرکت بر روی این محصولات عدد و مقیاس گذاری شده است. به همین دلیل بهتر است برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به کویل و سایر اجزای ویپ پاد، بر اساس توان و نیروی پیشنهادی با دستگاه خود رفتار کنیم. فراتر رفتن از این مقیاس‌ها نقش به سزایی در کاهش میزان عمر کویل‌های این دستگاه دارد.

عمر باتری پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost

باتری به کار رفته در این دستگاه با ظرفیت 1500 میلی آمپر در ساعت خود و همچنین بهره‌برداری از عمر نسبتا بالا می‌تواند تجربه بسیار خوب و با دوامی به شما نسبت به استفاده از ویپر دهد. این محصول با کویل 0.6 اهمی خود و توان 20 واتی خود و به لطف باتری مناسب خود باعث می‌شود تا بتوانید از آن تا دو روز استفاده کنید و در این دو روز نیازی به شارژ کردن آن نداشته باشید. این عامل نشان دهنده عملکرد و کارایی بالای GeekVape Aegis Boost در مقایسه با سایر محصولات در رده خود است. کویل 0.4 اهمی و توان 25 واتی این پاد ماد تنها نیاز به یک بار شارژ در بازه زمانی 36 ساعته دارد.

نوع شارژر پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost از سری شارژرهای میکرو یو اس بی (Micro-USB) بوده و حدود یک و نیم آمپر نیز دارد. مدت زمان حدودی برای شارژ کلی این محصول حدود 70 دقیقه است که به نوبه خود زمان نسبتا کوتاهی برای شارژ یک ویپ به حساب می‌آید. معمولا مدت زمانی که سایر ویپ ها نیاز دارند تا شارژ شوند تا حدود نسبتا زیادی کمتر از پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost است. نکته قابل توجه این است که این پاد ماد مدت زمان بیشتری کارایی دارد و این عامل باعث می‌شود این محصول در مشخصه باتری نیز قوی‌تر از رقبای خود ظاهر شود.

کارایی و استفاده از GeekVape Aegis Boost

استفاده و کارایی از این محصول به میزان بسیار زیادی آسان و تجربه‌ای که از این طریق می‌توانید به دست آورید بسیار دلنشین‌تر از دیگر ویپ های مشابه این محصول در بازار است. در وهله اول من با کویل 0.4 اهم با 6 میلی گرم از یک ایجوس با VG  70 درصد آغاز کردم. میزان توان کویل این پاد ماد در ابتدا 22 وات بود که پس از مدتی آن را به 25 تغییر دادم. در آن زمان بود که ویپینگ را در همان میزان توان ثابت نگه داشتم. این کویل بیشتر برای ویپینگ‌های DTL مورد استفاده قرار می‌گیرد به همین دلیل میزان جریان هوا را باز نگه داشتم و همین عامل باعث شد تا طعم ویپینگ بسیار برای من دلنشین و جذاب شود.

گزینه تغییر میزان جریان هوا در پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost یک طراحی بسیار کاربردی است. دلیل این موضوع نیز این است که می‌توانید و اگر می‌خواهید DTL سبک‌تری داشته باشید، میزان جریان هوا را محدودتر و پایین‌تر بیاورید.

جدا از این موارد، کویل 0.6 اهم این پاد ماد نیز از عملکرد بسیار مناسبی برای ویپینگ برخوردار است. به عنوان مثال هنگامی که کویل را از 0.4 به 0.6 اهم تغییر دادم، از ایجوس با میزان VG 70 درصد استفاده کردم. این ایجوس از نوع سالتی بود که با توان 20 وات در این پاد ماد مورد استفاده قرار گرفت. این کویل از نوع MTL بوده و برای این مشخصه من جریان هوا در پاد ماد را تا نصف میزان بستم و بستن این عامل به نوبه خود باعث می‌شود به میزان بسیار زیادی بخار از دهان به گلومنتقل شود. این بخار ترکیبی از طعم سالتی و خوشمزه ایجوس بود که به وسیله پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost به بهترین شکل ممکن استشمام شد. حتی با این که میزان توان این کویل کمتر از نمونه قبلی بود( حدود 20 وات) اما طعم و حس و حال بسیار بهتری نسبت به ویپینگ به من منتقل می‌شد.

سخن نهایی

پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost یک گزینه بسیار مناسبی است که توسط خانواده بزرگ Aegis طراحی و روانه بازار شده است. این محصول همانند سایر محصولات برتر در حوزه ویپینگ، با این که ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی دارد اما همچنان نیاز است تا چند سری نکات در آن اصلاح شود تا به یک محصول ایده آل صد درصدی تبدیل شود. با این حال، پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ توانسته از نظر کاربران و تعداد بسیار زیادی سایت فعال در زمینه ویپینگ نمره بالای 9 از 10 را دریافت کند که این عامل نشان دهنده کارایی بسیار بالای این محصول است. GeekVape Aegis Boost دارای کارتریج های بسیار مناسب، کویل قوی، باتری با دوام بسیار بالا و همچنین طراحی آن به گونه‌ای عالی صورت گرفته که می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

نظر شما چیست؟ آیا پاد ماد ایجیس بوست گیگ ویپ GeekVape Aegis Boost یک انتخاب بسیار مناسب برای استفاده به حساب می‌آید؟ به نظر شما چه گزینه‌های دیگری نیز در بازار وجود دارد که به جای این محصول می‌توانید پیشنهاد کنید؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید. با ما همراه باشید.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید ویپ همراه با خدمات پس از فروش و  تنها نماینده رسمی شرکت گیک ویپ در ایران  می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
www.geekvape.com/partners/

1 دیدگاه

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×