نقد و بررسی پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero

بازگشت به نوشته‌ها
پاد ماد ایجیس هیرو

نقد و بررسی پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

نقد و بررسی پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero

بررسی کلی ویپ پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero و اطلاعات مربوط به این ایجیس از مواردی است که  قصد داریم در این مقاله به بررسی آن بپردازیم. همانطور که در مقالات قبلی نیز به آن اشاره کردیم، انتخاب یک ویپ نیازمند بررسی چندین شرایط است. از مواردی مانند سلیقه چشایی، قیمت، دوام محصول و . . . از مشخصه‌هایی است که قبل از خرید بهتر است حتما به آن توجه داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن به اهداف موردنظر خود در زمینه استفاده از ویپ دست پیدا کنید.

ویپ های مختلفی در بازار وجود دارد که بسته به شرایط و نیاز شخص می‌تواند متفاوت باشد. برند گیگ ویپ که اکثر افرادی که با ویپ سر و کار دارند، آن را با Geekvape می‌شناسند، یکی از برترین نمونه‌های موجود در بازار است که تا به اینجای کار توانسته عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد. در این شرکت نمونه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. در این مقاله تصمیم گرفتیم اطلاعاتی کلی درباره پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero را مورد بررسی قرار دهیم. پاد مادی که تا به اینجای کار توانسته به میزان بسیار زیادی نیازهای فردی یک نفر را از یک ویپ برآورده کند. با بررسی این مقاله به این نتیجه خواهید رسید که این محصول یک انتخاب بسیار مناسب برای استفاده به حساب می‌آید. با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

اطلاعات کلی پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero

پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero یک محصول بسیار مناسب طراحی شده توسط برند معروف و پرطرفدار گیگ ویپ است که تا به اینجای کار توانسته به میزان بسیار زیادی در زمینه تولید بخار و مشخصه‌های جانبی یک ویپ ، قوی عمل کرده است. این محصول به لطف داشتن طراحی و ویژگی‌های خاص خود جزو 10 محصول برتر تولید شده توسط برند گیگ ویپ قرار دارد. ویژگی و مزایایی که این ویپ در اختیار شما قرار خواهد داد به مراتب بیشتر از سایر موارد موجود در بازار است. این محصول به دلیل ظرفیت بسیار بالای باتری آن می‌تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای کسانی باشد که می‌خواهند از این محصول استفاده بیشتری کرده و زمان کمتری را برای شارژ یا محافظت آن درنظر بگیرند.

توانی که برای این محصول در نظر گرفته شده، 45 وات می‌باشد. این عامل به نوبه خود باعث می‌شود تا توان و مقاومت آن به مراتب بیشتر از سایر نمونه‌های مشابه موجود در بازار باشد . مشخصه‌ای که در انتخاب یک ویپ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر بخواهیم بیشتر درباره مشخصه‌های ظاهری پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero اشاره کنیم، می‌توان به وزن این محصول بپردازیم. تنها 88 گرم وزن این محصول است. عددی که برای یک ویپ یک مقیاس بسیار معقول به حساب می‌آید. این عامل که در کنار اندازه نسبتا کوچک آن باعث می‌شود تا استفاده از این ویپ را به میزان بسیار زیادی نسبت به سایر محصولات موجود در بازار بهتر کند. سایز این پاد ماد در ابعاد 48.15*25.4*82.9 میلی متر است. این اندازه باعث می‌شود تا از Geekvape Aegis Hero راحت‌تر حمل و استفاده کنیم.

پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای این که بخواهیم به ویژگی‌های پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero اشاره کنیم، می‌توانیم موارد و مشخصه‌های مختلفی را در نظر بگیریم تا بتوانیم به طور کل آن را بررسی کنیم.

عدم پس دادن جویس

 اصلی‌ترین مشخصه‌ای که می‌توان درباره Geekvape Aegis Hero به آن اشاره کرد، عدم پس دادن ایجوس در این محصول است. بسیاری از محصولات موجود در بازار در زمینه ویپ ممکن است در مرور زمان با مشکلاتی نظیر پس دادن ایجوس و یا آسیب قطعات همراه باشند اما این مشکلات درباره پاد ماد ایجیس هیرو صدق نمی‌کند. جدا از این موارد میزان مصرف ایجوس در این محصول در مقایسه با سایر محصولات مشابه بسیار کمتر است اما میزان زمانی که افراد صرف ویپینگ می‌کنند به مراتب بیشتر از سایر نمونه‌های موجود در بازار است.

مجهز به دو شکاف برای جریان هوا

یکی از دلایلی که پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero از مقاومت و قدرت بدنه بسیار بالایی برخوردار است، وجود دو شکاف به منظور عبور جریان هوا در این محصول است. به عبارتی هنگامی که عمل دم و بازدم در این ویپ صورت می‌گیرد، تمامی اجزای دستگاه مشغول انجام فعالیت است. برای این که اجزای دستگاه دچار مشکل نشود و همچین فرایند MTL و DTL صورت بپذیرد، بهترین موضوع برای افزایش عملکرد ویپ این است که حتما این دو شکاف در محصول وجود داشته باشد تا فرایند کار اجزا و عملکرد آن به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد.

مقاومت مناسب در برابر گرما و دما

پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero به واسطه دو شکافی که بر روی خود دارد، در برابر مشخصه‌های مختلفی از جمله دما و مواردی مشابه آن می‌تواند به میزان بسیار زیادی قوی و اصولی عمل کند. همچنین مواردی مانند گرما به دلیل برخورداری از قطعات اصل و بدون هیچ گونه مشکل از دلایلی است که این ویپ در برابر مشخصه‌های مختلفی مانند گرما، مقاومت بسیار مناسبی از خود نشان می‌دهد.

مقاومت بالا در برابر ضربه

از دلایل دیگری که استفاده از پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero را به شما پیشنهاد می‌کنیم، خاصیت ضد ضربه این محصول است. به زبانی ساده‌تر این محصول در برابر آسیب دیدگی‌هایی مانند افتادن و یا موارد مشابه آن هیچگونه مشکل خاصی ندارد. بسیاری از ویپ های موجود در بازار مقاومت بالایی در برابر مشخصه‌های طبیعی مانند گرما یا ضربه ندارند و پس از یک یا دو بار مشکلاتی از این قبیل ممکن است دچار این قبیل مشکلات شوند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از این محصول استفاده کنید.

مقاومت در برابر آب

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد این ویپ Geekvape Aegis Hero، عدم آسیب پذیری در برابر آب است. بسیاری از محصولات الکترونیکی موجود در بازار که با شارژر و برق سر و کار دارند، آب یک تهدید بسیار جدی برای سلامتی آن‌ها به حساب می‌آید. محصولاتی مانند سیگارهای الکترونیکی، ویپ و موارد شبیه به آن نیز از این قاعده مستثنی نیست. بسیاری از ویپ های موجود در بازار در برابر عواملی مانند آب مقاومت بالایی ندارند و به احتمال زیاد دچار خرابی می‌شوند. پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero همانند اکثر نمونه‌های موجود در بازارنیست. این ویپ مقاوت بسیار بالایی در برابر شرایطی مانند آب، ضربه، گرما و موارد مشابه به آن دارد. اگر ممکن است قصد داشته باشید از یک ویپ در روزهای بارانی استفاده کنید، این محصول یک انتخاب بسیار مناسب برای این شرایط به حساب می‌آید.

مقاومت در برابر گرد و خاک

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول عدم وجود و ورود  گرد و خاک به اجزای داخلی آن است. به طور کل مشخصه‌ای مانند گرد و خاک به دلیل میکرو بودن اندازه آن می‌تواند به تمامی منافذ موجود در هر دستگاهی نفوذ کند. محصولاتی مانند سیگارهای الکترونیکی و ویپ ها نیز به این اتفاق دچار میشوند . با این حال پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero توانسته با به حداقل رساندن میزان منافذ موجود در بدنه خود و همچنین برخورداری از جنس بدنه بسیار مرغوب، به مقاومت بسیار بالایی در برابر گرد و خاک برسد. در کل این محصول در این زمینه توانسته یک سر و گردن بالاتر از نمونه‌های موجود در بازار عمل کند.

قابلیت تنظیم هوای خروجی

این ویپ را برای افرادی فراهم کرده که میزان هوای خروجی موجود در یک محصول را بر اساس نیاز خود تامین کنند. اکثر محصولات موجود در بازار از این ویژگی برخوردار نیستند. این ویپ با فراهم کردن این شرایط می‌تواند به میزان بسیار زیادی در زمینه‌های مختلف برای شما کاربردی باشد. فرد می‌تواند با توجه به نیاز خود میزان مصرف ایجویس و مقیاس مربوط به ورود یا خروج هوای موجود در ویپ را تنظیم کند.

در بسته بندی پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero چه چیزهایی وجود دارد؟

قبل از این که به محتویات داخل پکیج پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero اشاره کنیم، می‌توانیم به بسته بندی زیبا با بدنه‌ای مقاوم اشاره کرد. این بسته بندی به لطف وجود اندازه کوچک محصول، بسیار جمع و مرتب است. در داخل بسته بندی این محصول در وهله اول یک عدد ایجیس هیرو وجود دارد. جی کویل 0.4 اهم و 0.6 اهم نیز از دیگر محصولات موجود در این پکیج است. دریپ تیپ لبی، کابل USB برای شارژ کردن ویپ و دفترچه راهنمای کاربر از دیگر محصولات موجود در این بسته بندی است.

جمع بندی

پاد ماد ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero و اطلاعات مربوط به این محصول از مواردی بود که در این مقاله به آن پرداخته شد. به نظر شما چه محصول دیگری در سطح ایجیس هیرو Geekvape Aegis Hero می‌تواند رقابت کند؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید. با ما همراه باشید.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید ویپ همراه با خدمات پس از فروش و  تنها نماینده رسمی شرکت گیک ویپ در ایران  می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
www.geekvape.com/partners/

1 دیدگاه

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×