نقد و بررسی کیت ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekwape Aegis Max

بازگشت به نوشته‌ها
ویپ ایجیس مکس گیک ویپ

نقد و بررسی کیت ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekwape Aegis Max

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

فهرست مطالب

نقد و بررسی کیت ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekwape Aegis Max

دنیای ایجیس و ویپ ها از گذشته تا به امروز به یکی از جنبه‌های جدید در زمینه دخانیات تبدیل شده است. این عرصه به دلیل گستردگی و همچنین نوآوری خود می‌تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای آن دسته از افرادی باشد که به طور سالم‌تر دوست دارند از دخانیات استفاده کنند. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا اطلاعات کلی درباره کیت ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekwape Aegis Max را مورد بررسی قرار دهیم. دانستن اطلاعات کلی در این زمینه به شما کمک می‌کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن نسبت به انتخاب ویپر و یا ایجیس موردنظر خود با دید بازتری تصمیم گیری کنید. با ما همراه باشید.

مزایای ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Agis Max

 • طرح ایجیس کلاسیک
 • درجه IP67؛ مقاوم و با دوام
 • قدرت عالی و عملکرد حالت TC
 • باتری 21700/20700/18650
 • مخزن زئوس

معایب

 • حالت SS316L TC کمی ضعیف است
 • اسکرول وات خیلی سریع انجام می شود
ویپ ایجیس مکس گیک ویپ

گیک ویپ بیشتر به خاطر خط ایجیس آن شامل ضد آب، ضد گرد و غبار و فوق العاده با دوام بودن حالت جعبه اش شناخته می‌شود. آن‌ها عملا یک ماده برای همه دارند؛ باتری دوگانه 18650 شامل ایجیس لجند و ایجیس X ، باتری داخلی ایجیس مینی ، باتری 18650 تک ایجیس سولو و حالت ایجیس اسکوانک در آن ها وجود دارد. آنها حتی سیستم های پاد مانند ایجیس پاد و ایجیس بوست را نیز می‌سازند! برای ویپرهایی که به دنبال ایجیس سینگل 21700/20700 هستند ؛ گیک ویپ آخرین نسخه از خانواده ایجیس را منتشر کرده‌ است ؛ ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Agis Max .

ایجیس مکس تنها یک باتری 21700، 20700 یا 18650 مصرف می‌کند و حداکثر توان آن 100 وات است. دارای درجه مقاومت IP67 در برابر آب و گرد و غبار، و همچنین دارای مقاومت در برابر ضربه به درجه بسیار بالا است. ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max با مخزن ساب اهم گیک ویپ زئوس همراه است. مخزن ساب اهم زئوس ظرفیت ای جویس 5 میلی لیتر است. همچنین دارای جریان هوا شکاف دار بالایی است که اساساً احتمال نشت را از بین می برد. وقتی دیدم که گیک ویپ در حال انتشار یک ایجیس ماد دیگر است، نمی توانم خودم را کنترل کنم و به این فکر می کنم که “آیا واقعا به ایجیسی دیگر نیاز داریم؟” . خب، من چند هفته است که از ایجیس مکس استفاده می کنم و فکر می کنم جواب سوالم را گرفتم! افکار کامل من را در مورد کیت ایجیس مکس بیشتر بخوانید. این کیت از هیون گیفتس ​​به منظور این بررسی برای من ارسال شده است.

محتویات ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max

 • 1عدد مد ایجیس مکس x
 • 1عدد مخزن ساب اهم ایجیس زئوس
 • 1 عدد کویل مش 0.4 اهم z1
 • 1 عدد کویل مش 0.2 اهم z2
 • 1 عدد شیشه مستقیم جایگزین
 • 1 عدد کیف لوازم یدکی
 • 1 عدد کابل میکرو USB

مشخصات ویپ ایجیس مکس گیک ویپ

 • ایجیس مکس ماد
 • چیپ‌ست AS100 گیک ویپ
 • 93 میلی متر (ارتفاع)× 46 میلی متر (عرض)× 34 میلی متر (ضخامت)
 • باتری سینگل 21700/20700/18650 میگیرد.
 • IP67 ، مقاوم در برابر گرد و غبار و آب
 • مقاوم در برابر ضربه
 • حداکثر توان 100 وات
 • حالت های چندگانه
 • نمایشگر OLED
ویپ ایجیس مکس گیک ویپ
ویپ ایجیس مکس گیک ویپ

 

مخزن ساب اهم زئوس Geekvape Aegis Max

 • حداکثر 5 میلی لیتر ظرفیت (شیشه حباب)
 • مخزن از بالا پر میشود.
 • تنظیم جریان هوا از بالا انجام می شود.
 • دریپ تیپ 810
 • ارتفاع 43 میلی متر (به استثنای دریپ تیپ)

کیفیت ساخت و طراحی کیت ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max

برای مقایسه، ایجیس مکس 93میلی متر طول، 46 میلی متر عرض و 34 میلی متر ضخامت دارد. طول  ایجیس سولو 85 میلی متر، عرض 41 میلی متر و ضخامت آن 31.5 میلی متر است. ممکن است تفاوت زیادی روی کاغذ به نظر نرسد اما وقتی این دو ماد را در دست می‌گیرید این یک داستان متفاوت است؛ ایجیس مکس نسبت به ایجیس سولو بسیار بزرگتر و قدرتمندتر احساس می‌شود. اندازه به این معنی است که ایجیس مکس به اندازه سولو مناسب برای جیب و قابل حمل نیست. با این حال، هنوز هم یک ویپ نسبتاً سبک شناخته می‌شود.

طراحی ایجیس مکس نسبت به سایر خط ایجیس وفادار مانده است. خوشحالم که گیک ویپ طرح را کاملا جدید نکرده و به آنچه که سازگاری بیشتری دارد، ماندگار مانده است. نگاهی به ایجیس مکس بیندازید، می دانید که این یک ایجیس است. به نظر سخت و مدبرانه است، اما در عین حال در میان رقبای خود به عنوان یک محصول بسیار شیک شناخته می‌شود. یک بدنه بیرونی لاستیکی دارد، همراه با قاب فلزی اسکلتی ایجیس که دور چرم را احاطه کرده است.

هرچند همه چیز مثل هم نیست. در مقایسه با مدلهای قبلی ایجیس، طراحی ظریف جدیدی در ایجیس مکس وجود دارد. یکی از این موارد الگوی هندسی و مثلثی در لاستیک است که قاب فلزی اسکلتی را احاطه کرده است. مورد دیگر اینکه “گیک ویپ ” در یک طرف قاب فلزی و “ایجیس”در طرف دیگر حک شده است. این تغییرات باعث می شود تا ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max نسبت به مدل های قبلی از ظرافت و زیبایی بیشتری برخوردار باشد.

دکمه‌های ایجیس مکس با مدل های قبلی متفاوت است. همه آنها دارای برش الماس هستند و کمی از ظاهر ماد فاصله دارند. صفحه نمایش در ایجیس مکس ثابت باقی مانده اما روشن‌تر شده و در مقایسه با صفحه رنگی آبی در ایجیس سولو، نور سفید بیشتری را منتشر می‌کند. قسمت  اتصال بزرگ 510 در ایجیس مکس می‌تواند مخازن تا 30 میلی متر را بدون بیرون زدگی نگه دارد. پین 510 روکش طلا داشته و دارای فنر است. پلیت 510 با قسمت بالای صفحه کاملاً هم تراز بوده و تمام مخازن بدون شکاف در یک سطح قرار می‌گیرند.

درپوش باتری دسته کوچکی دارد که بیرون می‌آید. به دلیل ضد آب بودن IP67  و همچنین مقاوم بودن آن در برابر گرد و غبار، درپوش محکمی وجود دارد. اگر برداشتن یا سفت کردن آن بسیار دشوار است، گیک ویپ دارای یک میله فلزی (یک گیره مناسب به حالت پیچ گوشتی ، در محل درپوش) است که می توانید برای سهولت درب آن را از طریق دستگیره باز و بسته کنید .

در حالی که من هرگز باتری‌های خود را در حالت ماد شارژ نمی‌کنم، یک درگاه USB  در ایجیس مکس وجود دارد که در صورت نیاز شدید به شارژ می‌تواند برای این موضوع استفاده شود. در زیر آن یک درپوش لاستیکی عمیق قرار گرفته است که برای IP67  ، مقاومت در برابر آب و گرد و غبار لازم است، اما اگر از کابل میکرو USB ضخیم تر استفاده کنید، ممکن است در دسترسی به پورت مشکل داشته باشید. درون ایجیس سولو یک باتری 21700 یا 20700 یا یک باتری 18650 با آداپتور قرار خواهد گرفت. من مشکلی برای خاموش یا روشن کردن باتری ندارم. محفظه محکم و جمع و جوراست اما آنقدر محکم نیست که باعث خراب شدن باتری شود.

تا آنجا که به درجه IP67 مربوط می شود، ایجیس مکس دقیقاً مانند سایر مادهای ایجیس است و آزمایش را با موفقیت قطعی انجام می‌دهد. من ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max را به اطراف پرتاب کرده‌ام، آن را از ارتفاعات مختلف پایین انداخته‌ام و به طور کلی با آن با خشونت رفتار کرده‌ام. با این حال، ایجیس مکس من به غیر از برخی از خراش های روی صفحه و فلز آن، و چند تکه لاستیک که از آن جدا شده اند، بسیار خوب به نظر می‌رسد و همچنان عملکرد خوبی دارد. من حتی آن را در سطل آب به مدت 25 دقیقه ، باتری و همه چیز را انداختم، و هنوز هم ویپ کار می‌کند انگار نه انگار که اتفاقی افتاده است. جای تعجب نیست که ایجیس مکس به خوبی به شهرت دستگاه های قبلی ایجیس می‌رسد. این جسم جامد، زیبا ساخته شده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

ویپ ایجیس مکس گیک ویپ

ویژگی ها و عملکرد کیت ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max

ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max از تراشه   AS 100گیک ویپ استفاده می‌کند که همان تراشه ایجیس سولو است. این دستگاه همه حالت‌هایی را دارد که می‌توانستم از دستگاه ایجیس انتظار داشته باشم. این ویپ شامل حالت های نیرو، کنترل دما، TCR و VPC است. رابط کاربری همان ایجیس سولو است. این حالت و باتری شما را در بالای صفحه نمایش می‌دهد و به دنبال آن یک نشانگر دوام باتری، مقاومت کویل، ولتاژ و یک شمارنده بخار می‌باشند. تغییر حالت‌ها با فشار دادن سه بار دکمه روشن کردن، و سپس استفاده از دکمه‌های تنظیم برای تغییر و تنظیم حالت‌ها انجام می‌شود. اگر هنگام تغییر حالت دکمه روشن کردن را دوباره فشار دهید، این امکان وجود خواهد داشت تا ایستایی کویل خود را قفل کرده یا شمارنده دود را دوباره تنظیم کنید.

ایجیس مکس با افزایش 0.1 وات تنظیم می‌شود که کمی ناامید کننده به نظر می‌رسد. می توانید دکمه های تنظیم را نگه دارید تا با وات کامل تنظیم کنید اما خیلی سریع تنظیم می‌شود. با نگه داشتن دکمه تنظیم ، تنظیم وات مورد نظر میتواند سخت باشد. بیشتر اوقات تنظیم می‌کردم تا نزدیک می‌شدم و سپس با افزایش 0.1 وات به توان مورد نظر ویپ خود را تنظیم می‌کردم. بهترین روش برای انجام آن نیست اما کار را به اتمام می‌رساند.

ترکیب دکمه های کیت ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max:

 • روشن / خاموش : پنج بار دکمه روشن کردن را فشار دهید.
 • تغییر حالتها: سه بار دکمه روشن کردن را فشار دهید.
 • تغییر روشنایی صفحه : دکمه روشن / خاموش و یا دکمه تنظیم را نگه دارید تا روشنایی بالا یا پایین شود.
 • فعال سازی حالت بی صدا : دکمه های تنظیم (هر دو) و روشن کردن را برای چند ثانیه نگه دارید. با این کار صفحه خاموش می‌شود. این کار همچنین دکمه های تنظیم را قفل می‌کند.
 • دکمه های تنظیم قفل: هر دو دکمه تنظیم را همزمان نگه دارید.

مخزن ساب اهم زئوس

مخزن ساب اهم زئوس مدت زیادی است که وجود دارد، اما هنوز هم یک مخزن ساب اهم اهمیتی ویژه ای دارد. این همان مخزنی است که همراه با کیت ایجیس زئوس X ارائه می‌شود. بسیار شبیه زئوسX، RTA  است اما کویل‌ها پیش ساخته را را به خود می‌گیرد. شما یک شیشه حباب 5 میلی لیتری و همچنین یک شیشه مستقیم 3.5 میلی لیتری در جعبه دارید. زئوس یک مخزن جریان هوا در بالا دارد که احتمال نشت آن را بسیار کاهش می‌دهد. در حقیقت، من در تمام مدت زمانی که از آن با این مخزن استفاده می‌کردم، نشتی تا به حال از ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max ندیده‌ام. من حتی قبلاً از آن استفاده می‌کردم و هرگز با مشکل نشتی روبرو نبودم. این جریان هوای رو به بالا، هوا را از طریق دهانه به کویل می‌فرستد و زئوس مخزنی کاملا خوش طعم است.

یک دریپ تیپ 810 با لبه‌های گرد برای راحتی بیشتر لب دارد. درپوش بالایی با یک چهارم چرخش باز می‌شود تا دو درگاه پر بزرگ و کلیه شکل پیدا شود. این پورت‌ها در داخل درپوش بالایی فرو رفته اند، بنابراین حتی اگر ایجویس را مستقیماً در سوراخ قرار ندهید، دیگر خارج نمی‌شود.

کویل های زئوس به راحتی قابلیت نصب و  قرارگیری دارند. آنها فقط به پایین مخزن فشار داده می‌شوند. دو عدد کویل همراه با زئوس می‌آیند:

 • 1 عدد کویل مش 0.4 اهم z1 (60-70وات)
 • 1 عدد کویل مش 0.2 اهم z2(70-80 وات)

عملکرد ویپ کیت ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max

به طور کلی، ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max یک ویپ بسیار فوق العاده در بازار شناخته شده است. به محض فشار دادن دکمه روشن کردن، ایجیس مکس روشن می‌شود. این ویژگی بسته بندی شده است و جدا از تنظیم وات آزار دهنده، استفاده از آن بسیار آسان است. همراه با مخزن ساب اهم زئوس ، این یک کیت است که در بخش‌های عملکرد و عطر و طعم ارائه می‌شود. هر دو کویل تقریبا مشابه با اختلاف جزیی در بهترین حالت خود عمل می‌کنند. با کویل z2  شروع کنید که 70-80 وات است که در 75 وات بسیار خوب است. من حرارت خوبی از ویپ دریافت کردم در کل خیلی قوی یا داغ نبود. من اخیراً تقریباً به طور انحصاری از ای جویس های80 VG استفاده می‌کردم و این کویل هیچ مشکلی برای پیشرفت در فتیله سازی نداشت. عملکرد کویل Z1 تقریباً مشابه عملکرد Z2 است. این کویل بین 60 -70 وات است. من با 70 وات عطر و طعم عالی و بهترین گرما را می‌گیرم اما هر چیزی بالای 60 وات بسیار خوب است. باز هم، هیچ مشکلی در مورد فتیله شدن ایجویس های 80  VG ندارم حتی وقتی که مثل یک شخص عصبی ویپ می‌کنم!

برای داشتن یک مخزن جریان هوای بالا، زئوس و کویل‌های آن اصلاً بد نیستند. ایجیس مکس در حالت وات عملکرد خوبی دارد، اما این تقریباً برای هر ماد مشخص است. منظورم واقعاً این است که، اگر یک ماد در حالت وات به درستی کار نمی‌کند، پس چرا حتی در بازار موجود است؟ چیزی که من واقعاً درباره اش کنجکاو شدم عملکرد TC آن است.

برای آزمایش TC خود، من از کویل SS316L استفاده می‌کنم که همراه مخزن ساب اهم مش نکس OFRF است. در حالت SS، ایجیس مکس در حدود 450 درجه فارنهایت عملکرد خوبی دارد و یک طراحی گرم خوب ارائه می‌دهد که مطابق سلیقه من عمل می‌کند. مقدار TCR (کنترل دما) برای SS کمی پایین است بنابراین من مجبور شدم حدود 30 درجه فارنهایت بالاتر از حالت عادی TC دیگر بروم. ورودی دستی مقدار در TCR این مورد را تصحیح می‌کند و به من اجازه می‌دهد تا در 420 درجه فارنهایت مانند آنچه که من معمولاً با SS316L انجام می‌دهم تخلیه کنم. حالت TC کمی کم کارایی است، اما سازگار است و به خوبی کار می‌کند. اگر از SS316L استفاده می‌کنید، باید کمی دما را از حد طبیعی تغییر دهید.

کلام آخر

ایجیس مکس یک گزینه خوب برای مجموعه ماد های ایجیس است. این تنها مدل 21700 است که منتظر آن بوده‌ام. زیبا، با دوام و عملکرد خوب در حالت وات یا TC ! ایجیس مکس فوق العاده شبیه ماد های قبلی ایجیس است بنابراین اگر استفاده از باتری 21700 برای شما اهمیت خاصی ندارد ، شاید این ارزش خرید نداشته باشد. اما اگر به دنبال یک ماد خوب 21700 بوده اید، ایجیس مکس یک انتخاب عالی است. اگر مخزن زئوس ندارید یا این اولین مخزن / ماد شما است، ویپ ایجیس مکس گیک ویپ Geekvape Aegis Max نیز ارزش خرید دارد.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید ویپ همراه با خدمات پس از فروش و  تنها نماینده رسمی شرکت گیک ویپ در ایران  می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
www.geekvape.com/partners/

دیدگاه (2)

 • MSN

  عکس اتومایزر، ZEUS X RTA هست، روی خود دستگاه زئوس ساب اهم باندل شده، هر دو تا از نوع خودشون عالی ان.

  15 فوریه 2021 در 4:07 ب.ظ
 • 9357756255

  مقاوم و بادوام اصولا گیگ ویپ محصولات بادوام به بازار ارائه میده Ip67

  5 آوریل 2021 در 11:15 ب.ظ

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×