نکات جلوگیری از پس دادن جوس در ویپ

بازگشت به نوشته‌ها
پس دادن جوس

نکات جلوگیری از پس دادن جوس در ویپ

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

نکات جلوگیری از پس دادن جوس در ویپ

پس دادن ایجوس (جوس، جویس، e-juice، e-liquid) به داخل دهان هنگام ویپینگ یک حس بسیار بد و زننده است. مزه ایجوس می تواند بسیار بد ، تلخ و تند باشد. برای خلاص شدن از شر این مشکل، باید 4 نکته زیر را در نظر داشته باشید.

4 نکته برای جلوگیری از اسپیتینگ (پرتاب شدن یا پس دادن جوس به دهان ویپر) ایجوس ها حین ویپینگ :

ویپینگ با قدرت خفیف

بسیاری از افراد به طور عادی هنگام استفاده از سیگارهای الکترونیکی کام های سنگین میگیرند و همواره قصد دارند به قویترین شکل ممکن اتمایزینگ یا ویپینگ را تجربه کنند.اما سوئیچ های هوای پاد ویپ معمولاً حساس هستند.استنشاق بیش از حد، به اتمایزینگ ناقص منجر می شود، سپس ایجوس بدون تبخیر در دهان شما جاری و پرتاب می شود. بنابراین بهتر است هنگام ویپینگ کام های مستمر و خیلی سنگین نگیرید.

 سعی کنید روند اتمایزینگ طولانی تر شود

ایجوس قبل از کشیده شدن به داخل دهان باید کاملاً اتمیزه شود (تبدیل جویس مایع یکنواخت به ذرات ریز و قطره ای را آتومایزینگ یا اتمیزه شدن می گویند).  بنابراین ، هنگامی که در حال ویپینگ هستید  بهتر است تا از اتمیزه شدن ایجوس اطمینان کامل حاصل کنید، تا ایجوس به صورت ناقص و اتومیزه نشده (مایع) به دهان پرتاب نشود.

 پاد سیستم را وارونه نکنید

از آنجا که پاد سیستم ها/ کیت های ابتدایی دود سوخته ایجاد نمی کنند، بسیاری از ویپرها در حین استفاده به حالت بخار دادن توجه نمی کنند. به طوری که دستگاه اغلب طی پروسه ویپینگ در مدت زمان طولانی در حالت وارونه (معکوس) قرار می گیرد و این باعث می شود که ایجوس به دلیل گرانش وارد دهان می شود. پس توصیه می کنیم دستگاه را طی روند ویپینگ در حالت وارونه قرار ندهید. در غیر این صورت،  نه تنها ممکن است ایجوس را بخورید، بلکه ممکن است اتومایزر (کوتون داخل کویل) به صورت خشک و خالی از جوس سوخته شود و بخاطر استفاده نادرست، هسته اتمیزر باعث سوختگی و خشک شدن هسته گرمایشی شود که این امر بر عمر سیگار الکترونیکی تأثیر خواهد گذاشت!

 وقتی شارژ باتری کم است، از استفاده از ان خودداری کنید

ظرفیت پاد ویپ تقریباً برابر با ظرفیت دو بسته سیگار است. این دستگاه 300-400 کام تولید می کند، که از سیگار معمولی دوام بیشتری دارد. علاوه بر این، سیگارهای الکترونیکی مجهز به باتری هستند و طول عمر بیشتری دارند. به این ترتیب ، بسیاری از ویپرها اغلب فراموش میکنند سیگار الکترونیکی خود را شارژ کنند، بنابراین سیگار الکترونیکی به طور مکرر با ولتاژ کم کار می کند؛ اگر از سیگار الکترونیکی با ولتاژ پایین استفاده شود، به دلیل فرآیند گرم کردن نا مناسب (به علت ولتاژ پایین دستگاه)، ایجوس به داخل دهان ویپر کشیده و پرتاب می شود. بنابراین از مصرف سیگارهای الکترونیکی در حالت باتری کم خودداری کنید.

نتیجه گیری نکات جلوگیری از پس دادن جوس در ویپ

اگر می خواهید در هنگام استفاده از سیگار الکترونیکی از اسپیتینگ (پس دادن ایجوس به داخل دهان) جلوگیری کنید ، باید سعی کنید 4 نکته فوق را رعایت کنید.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید جوس، ویپ، پاد و ماد وهمراه  با ضمانت پس از فروش و تنها نمایندگی رسمی شرکت گیک ویپ در ایران می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

www.geekvape.com/partners/

دیدگاه (3)

 • 9357756255

  4 نکته واقعاً دقیق گفته شد ممنون بابت اطلاع رسانی

  31 مارس 2021 در 2:18 ق.ظ
 • 9362056310

  خیلی عالی
  سپاس از شما
  فقط انگار حرفی از تنظیم مناسب وات دستگاه نزدید.
  چون اگر وات دستگاه کم باشه ، نمیتونه ایجوس را درست بخار کنه

  2 آوریل 2021 در 3:49 ب.ظ

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×