راهنمای کامل ویپینگ از مبتدی تا پیشرفته(3/7 – ویپ مناسب برای من)

بازگشت به نوشته‌ها
ویپ مناسب

راهنمای کامل ویپینگ از مبتدی تا پیشرفته(3/7 – ویپ مناسب برای من)

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

سرفصل ها

ویپ مناسب برای من چیست ؟

با توجه به انواع مختلفی از سیگارهای الکترونیکی  که امروزه وجود دارد, از کجا بفهمیم که کدام نوع ویپ مناسب تر است؟  برای این تصمیم, بهتر است ابتدا دسته ای از ویپ ها (vape) را حذف کنیم تا به گروهی از آنها برسیم که ویپ مورد نظرمان بطور احتمالی در آن دسته قرار دارد و انتخاب نهاییمان را میان این دسته انجام دهیم.

دوست دارید دستگاه مورد نظرتان چه سایزی داشته باشد؟

قدم اول برای انتخاب دستگاه مناسبتان این است که بفهمید با دستگاه های بزرگ راحت ترید یا دستگاه های کوچک. برای تصمیم گیری بهتر است در ابتدا جنبه های مثبت و منفی مختص هر یک از این دستگاهها را بدانید. دستگاه های بزرگتر مانند ویپ های شخصی پیشرفته که به آنها APV هم گفته می شود, ویژگی هایی بیشتری برای ارائه دارند و به شما اجازه ی تنظیم بخش های مختلف دستگاه خود برای ویپینگ ایده آلتان را می دهند. علاوه بر این, ویپ های بزرگ باتری های قابل تعویض با عمری بیشتر دارند. این دستگاه ها محفظه ای برای باتری دارند که به صورت بیرونی/خارجی در دستگاه تعبیه شده و به کاربر امکان تعویض باتری را می دهد. این ویژگی کار شما را بسیار راحت میکند زیرا اگر همیشه یک باتری اضافه ی کاملا شارژ شده همراه خود داشته باشید, هرگاه باتری دستگاه شما خالی شود به راحتی میتوانید باتری اضافه را جایگزین کنید و اینگونه هیچوقت دستگاه شما بی شارژ نمی ماند. جنبه ی منفی این دستگاه ها اندازه ی بزرگ آنهاست که حمل و استفاده ی روزانه از آنها را تاحدی سخت میکند.

وجود چه ویژگی هایی در یک ویپ (vape) برایتان مهم است؟

سیگارهای الکترونیکی انواع مختلفی دارند و میتوانند بسیار ساده یا بسیار پیشرفته باشند. بسته به ویژگی هایی که وجود آنها در یک ویپ ( vape ) برایتان مهم است, میتوانید متوجه شوید که چه ویپ هایی ( vape ) را باید به عنوان یک انتخاب مناسب برای خود در نظر بگیرید. ویپ مناسب میتوان به بعضی از استارتر کیت های ساده مانند Kanger eSmart یا Kanger Evod اشاره کرد. این دستگاه ها از باتری ها و کلیرومایزرهای/اتومایزرهای بسیار ساده استفاده می کنند, عملکرد خوبی دارند و ویژگی خاص اضافه ای ندارند.

بعضی از دستگاه ها ویژگی های محدودی را ارائه می دهند مانند قابلیت تنظیم ولتاژ که به شما اجازه میدهد که ولتاژ خروجی باتری را تنظیم کنید. این ویژگی جالبی است چون به شما اجازه ی تنظیم قدرت کامی که میخواهید از ویپتان بگیرید را میدهد.

دستگاه های پیشرفته تر عموما شامل APV ها می شوند که سرشار از ویژگی های متفاوت هستند و تجربه ی یک ویپینگ تنظیم شده را در اختیار شما قرار می دهند. APV ها معمولا قابلیت تنظیم ولتاژ و توان را دارند و دارای اهم متر, شمارنده ی تعداد کام ها و بسیاری از ویژگی های مختص ایمنی و محافظت کننده ها هستند. امروزه APV ها با سایز کوچکتر هم تولید میشوند مانند Eleaf iStick یا Vaporesso Target Mini

آیا دوست دارید که از یک استارتر کیت استفاده کنید یا ترجیح میدهید که دستگاه مورد نظرتان را خودتان بسازید؟

استارتر کیت ها تمام چیزی که برای ویپینگ لازم است را در اختیارتان قرار میدهند (البته به جز ایجوس). آنها شامل باتری, کلیرومایزر/اتومایزر, کویل قابل تعویض, سیم شارژر یو اس بی (USB Charging Cable) می شوند. استارتر کیت ها انواع بسیار گوناگونی دارند که میتوانید دستگاه مورد نظرتان را از میان آنها انتخاب کنید.

ساختن دستگاه خودتان میتواند عمل بسیار سودمندی برای شما باشد. به این دلیل که شما قادر به انتخاب تک تک اجزا هستید و به راحتی میتونید اجزایی را انتخاب کنید که بیشتر با هم منطبق هستند.

اجزای اصلی مورد نیاز برای ویپینگ شامل باتری, کلیرومایزر/اتومایزر, کویل اتومایزر قابل تعویض, شارژر و جوس است. به کمک این اجزا به راحتی میتوانید ویپینگ خود را شروع کنید.

ما در مجموعه ویپرزکو مفتخریم که شما مخاطبین عزیز را برای انتخاب بهترین و مناسب ترین کیت موردنظرتان مشورت و یاری رسانیم. کمک کردن به شما طی این پروسه باعث خرسندی ماست.

دیدگاه (2)

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×