چگونه مخزن تانک ویپ را تمیز کنیم؟

بازگشت به نوشته‌ها
مخزن تانک ویپ را تمیز

چگونه مخزن تانک ویپ را تمیز کنیم؟

با نظردهی در پست های بلاگ 10 امتیاز کسب کنید

چگونه مخزن تانک ویپ را تمیز کنیم؟

در این آموزش به چگونگی تمیز کردن مخزن تانک ویپ می پردازیم

آنچه نیاز دارید

  • تانک ساب اهم / اتومایزر
  • جایگزین کویل
  • الکل (اختیاری)
  • آب گرم
  • حوله های پارچه ای / کاغذی
  • سواب پنبه / مسواک (اختیاری)

چگونه مخزن تانک ویپ را تمیز کنیم؟

اول از همه، باید از شر هر نوع جوسی که هنوز داخل تانک است خلاص شوید. بعد از خالی شدن تانک، تکه های تانک را از هم جدا كنید(كویل قدیمی را دور بیاندازید) و هر قطعه از تانک را به صورت جداگانه در كاسه ای از آب گرم قرار دهید. بسته به این که چقدر از اخرین باری که تانکتان را تمیز کردید میگذرد، خوب است که کمی صابون را به آبتان اضافه کنید تا قدرت تمیز کردنتان بیشتر شود. تکه‌های تانک را در اطراف کاسه با انگشت خود بچرخانید، اطمینان حاصل کنید که آب هر میلی متر مربع از اجزا تانک را لمس می کند.

در مرحله دوم تمیز کزدن مخزن تانک ویپ، کاسه یا ظرف شماره 2 را با نسبت برابر از آب و الکل پر کنید و قطعات تانک را به محلول جدید منتقل کنید. (توجه: اگر در مرحله قبل از صابون استفاده کردید، حتما اجزا تانک را قبل از قرار دادن قطعات در محلول آب/الکل به خوبی شستشو دهید تا به طور کامل از صابون پاک شوند)
آب الکل به ضد عفونی کردن تانک کمک می کند و کمی درخشش اضافی به قسمت های ضد زنگ
استیل تانک اضافه می کند. به قطعات حداقل 5 دقیقه اجازه دهید تا در محلول آب الکل بنشیند تا کاملاً ضد عفونی شوند.

Vaping101-800x533-12-of-15

اکنون باید یک بار دیگر قطعات تانک را بشویید تا تمام الکل باقیمانده روی آن شسته شود. سپس یک مسواک یا سواب پنبه (گوش پاک کن) بردارید و شروع به تمیز کردن نواحی پیچ دار تانک کنید. به سادگی مسواک یا گوش پاک کن خود را بگیرید و هر نوع زباله اضافی که هنوز روی این قسمت ها است را به آرامی مسواک زده و پاک کنید. هنگامی که این سطوح پیچ دار زیبا و تمیز به نظر رسیدند، حوله پارچه ای / کاغذی خود را بردارید و خشک کردن هر قطعه تانک را به صورت جداگانه شروع کنید.

حالا که قطعات تانک کاملاً خشک شده اند، کویل جدید را نصب کنید، و سپس مجدداً تانک را سوار و پر کنید. اگر در اطرافتان الكل نیست، می توانید مرحله دوم را رد كنید و همچنان نتایج جدیدی از این روش های تمیز كردن ساده بگیرید. امیدواریم اکنون تانکتان بی نظیر به نظر برسد و طعم و عطر را مثل روز اولش بهتان برساند. جدا از این که هر چند وقت یکبار از ویپتان استفاده میکنید، باید یک روز در هفته را برای تمیز کردن تانک کنار بگذارید تا مطمئن شوید که با هر نوع vape بهترین تجربه ویپینگ را تجربه خواهید کرد. تمیز کردن تانک هر ویپ باید سریع و بدون دردسر باشد و با گذشت زمان آسان تر و آسان تر میشود. به یاد داشته باشید که یک تانک تمیز یک تانک شاد است و یک تانک شاد بهترین طعم را تولید می کند.
بی خطر ویپینگ کنید و لذت ببرید.

فروشگاه اینترنتی ویپرزکو مرجع خرید جوس، ویپ، پاد و ماد وهمراه  با ضمانت پس از فروش و تنها نمایندگی رسمی شرکت گیک ویپ در ایران می باشد، جهت استعلام نمایندگی میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

www.geekvape.com/partners/

1 دیدگاه

پیام بگذارید

بازگشت به نوشته‌ها
×